wmaraci reklam
lidertakipci

Googleden Gelen Mail

3 Mesajlar 872 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
Arkadaşlar sitem yaklaşık bir haftadır googleden hiç hit almıyordu. Bu gün gmail açtığımda bir mail gelmişti. Maili aynen paylaşıyorum.

Doğal olmayan gelen bağlantılar

Google sitenize işaret eden yapay veya doğal olmayan bağlantılar kalıbı algıladı. PageRank'i değiştirmek için bağlantı satın almak veya bağlantı şemalarına katılmak, Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'nin ihlali anlamına gelir.
Sonuç olarak, Google, sitem/ için manuel spam işlemi uyguladı. Sitenizde veya bazı bölümlerinde başka işlemler de yapılabilir.

Önerilen işlem

Sitenize işaret eden bağlantıların listesini indirmek için Web Yöneticisi Araçları'nda Sitenize Bağlantılar özelliğini kullanın.
Sitenize işaret eden ve doğal olmayan bağlantıların kaldırıldığından emin olun.
Bu değişiklikleri yaptıktan ve sitenizin Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uyduğundan emin olduktan sonra yeniden değerlendirilme isteğinde bulunun. Sitenize işaret eden bağlantıları kaldıramıyorsanız, lütfen yeniden değerlendirme isteğinizde mümkün olduğunca fazla ayrıntı verin.

Sitenizin artık yönergelerimizi ihlal etmediğini belirlersek manuel işlemi kaldırırız.
Bu sorunun nasıl çözüleceğiyle ilgili sorularınız varsa, lütfen Web Yöneticisi Yardım Forumu'nu ziyaret edin.

Şimdi ben ne yapacağımı bilmediğim için paylaşma gereği duydum. Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu
wmaraci
reklam

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam mailde açık açık hersey yazılmış sanırım pagerank degerini arttırmak icin backlink calışması yapmışsın ve google ben enayi değilim yakaladım bunu demiş :) yani türkcesi bu şimdide diyor siteninduzeltmek istiosan bu linkleri iptal et sonra bunu bana bildir en azından ben bole anladım gecmis olsun hocam

favoridus.com

Giyimkabini Giyimkabini Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek giyim tekstil
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadalar son zamanlarda benim websayfamda da sıralamada düşüş yaşıyorum ve bir türlü sorunu bulamadım. www.giyimkabini.com Bir bakabilirmisiniz. dışarıdan gelen bağlantılardan şüpheleniyorum birkaçtanesini kaldırmam gerekiyor ama google webmaster sitenize yönetici kısmından nasıl kaldırabilirim yardımcı olurmusunuz. saygılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al