wmaraci reklam

Film sitesinde adsense mı ?

47 Mesajlar 5.441 Okunma
smmexpress

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

yapailsen emin ol sende alır koyarsın ve dediğin gibi hoşunada gitmez...

İnsanları bu tür gambazcılığa, birbirini ihbar etmeye, şikayet etmeye teşvik eden düzen ilgili bu sorun.. insanlarda zevkle birbirini şikayet ediyor..

sen emek veriyorsan o da veriyor...

senin kızgınığın orada yayınlaması ve para kazanması değil, aynısını senin yapamaman...
bunuda kendine itiraf et bence...

Ek Olarak:

herkes kendi hakkını savunabilir arkadaşım. ne kadarda güzel sıkışınca emekten yana konuşuyorsunuz, emekçi oluyorsunuz, ezilenden yana oluyorsunuz (söylemde)... o adam adsens alamadıysa suç alıp yayınlayan bu adamın mı? bu adamın ne suçu var?

sayende birde reklamına tıkladım adamın :) hergün girer bir kezde tıklarım. sende alamadığın adsens ile kal ve araştırıp şikayet et...

Ek Olarak:

nasıl vermiyor üstadım? o katı kurallar premium siteler için işlemiyor..

götür gugıla 30milyon sayfa gösterimi bak nasıl veriyor film sitene...

yapamamam mı kusura bakmayın da hocam istesem bende bir film sitesi açarım zaten makale yazarlığım olduğundan film açıklamalarını da özgün girer onun yaptığının 2 katını yaparım.

wmaraci
reklam

FatihYilmazz FatihYilmazz Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Böyle tartışma görmedim.Arkadaş yapması gerekeni yapmış şikayet etmiş.Kıskançlık çekememezlik diyenler var gerçekten yazık.Korsanın ne olduğunu gerçekten bilmiyor musunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz bilemiyorum fakat film sitesi veya warez hiç bir site desteklenmemeli hatta google'da çıkması bile saçma.Hiç bir arkadaşta @YenerK arkadaşa destek çıkmamış gerçekten üzücü.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

FatihYılmaz adlı üyeden alıntı

Böyle tartışma görmedim.Arkadaş yapması gerekeni yapmış şikayet etmiş.Kıskançlık çekememezlik diyenler var gerçekten yazık.Korsanın ne olduğunu gerçekten bilmiyor musunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz bilemiyorum fakat film sitesi veya warez hiç bir site desteklenmemeli hatta google'da çıkması bile saçma.Hiç bir arkadaşta @YenerK arkadaşa destek çıkmamış gerçekten üzücü.

Yılda kaç kez sinemaya gidiyorsun üstadım?
kaç kez para verip dvd aldın?

• Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Yılda kaç kez sinemaya gidiyorsun üstadım?
kaç kez para verip dvd aldın?

Bütün filmleri itina ile alıp izliyorum bu konuda çok titizim korsan kullanmamak için çok çaba sarf ediyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Bütün filmleri itina ile alıp izliyorum bu konuda çok titizim korsan kullanmamak için çok çaba sarf ediyorum.

Peki rica etsek o filmlerinin fişlerini koyar mısın? çünkü malum lafla peynir gemisi yürümüyor... görelim bizde.

• Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Peki rica etsek o filmlerinin fişlerini koyar mısın? çünkü malum lafla peynir gemisi yürümüyor... görelim bizde.

Aldığım filmlerin fişlerini saklamamı beklemiyorsun umarım.İlla korsan kullanmadığıma inanmak istiyorsan evde bir sürü orjinal kutulu oyun var resim atabilirim.Ayrıca konu burada benim korsan kullanıp kullanmamam değil bunun çok yanlış bir davranış olduğu ve korsan bir sitenin adsense kullanması.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Aldığım filmlerin fişlerini saklamamı beklemiyorsun umarım.İlla korsan kullanmadığıma inanmak istiyorsan evde bir sürü orjinal kutulu oyun var resim atabilirim.Ayrıca konu burada benim korsan kullanıp kullanmamam değil bunun çok yanlış bir davranış olduğu ve korsan bir sitenin adsense kullanması.

o sitenin korsan olup olmadığına sen,ben,o karar veremezki.. bu hakkı nerden bulabiliriz ve bulabilirsin.
yasak ise o halde hiç açtırılmaz bu siteler. açtırılıyorsa mahkemeye verirsin hakkını ararsın.

şimdi birden hak hukuk temsilcisi kesilmeyin arkadaş.

o kutulu orjinal oyunların ps nin orjinal dışında çalıştırmıyor olması olamaz mı? ya da filmlerin?
ayrıca film siteleri bir mal alıp satmazlar. reklam geliri farklı bir olay. mahkeme kararlarındada bu durum açıkça haksız kazancın iadesi şeklinde yorumlanır. ki eğer varsa. benimde film sitem var ama hiç reklam koymadım. koymayıda düşünmedim. bana dava açsa ne olacak? olmayan haksız kazancımı alacak? şükür reklamdan gelecek 3-5 kuruşa kalmadık. ama kusura bakma cebimde film dvd si gezdirip canım sıkılıncada izleyemem. ha sen diyorsanki ben cebimde 600 film dvdsi gezdiriyorum. okulda,işte her yerde yanımda gezdirip sıkılınca seçip izliyorum ayrı konu...

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

o kutulu orjinal oyunların ps nin orjinal dışında çalıştırmıyor olması olamaz mı? ya da filmlerin?

ps orjinal dışı açabiliyor benim oyunlarla pek aram yok ama çevremden biliyorum.

• Üyelik 31.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

o sitenin korsan olup olmadığına sen,ben,o karar veremezki.. bu hakkı nerden bulabiliriz ve bulabilirsin.
yasak ise o halde hiç açtırılmaz bu siteler. açtırılıyorsa mahkemeye verirsin hakkını ararsın.

şimdi birden hak hukuk temsilcisi kesilmeyin arkadaş.

ayrıca film siteleri bir mal alıp satmazlar. reklam geliri farklı bir olay. mahkeme kararlarındada bu durum açıkça haksız kazancın iadesi şeklinde yorumlanır. ki eğer varsa. benimde film sitem var ama hiç reklam koymadım. koymayıda düşünmedim. bana dava açsa ne olacak? olmayan haksız kazancımı alacak? şükür reklamdan gelecek 3-5 kuruşa kalmadık. ama kusura bakma cebimde film dvd si gezdirip canım sıkılıncada izleyemem. ha sen diyorsanki ben cebimde 600 film dvdsi gezdiriyorum. okulda,işte her yerde yanımda gezdirip sıkılınca seçip izliyorum ayrı konu...

Sorun reklam kazancı değil o filmlerin sahibi olmadığın halde insanlara sunman.

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

YenerK adlı üyeden alıntı

ps orjinal dışı açabiliyor benim oyunlarla pek aram yok ama çevremden biliyorum.

kırdırırsan açıyor.

Ek Olarak:

Sorun reklam kazancı değil o filmlerin sahibi olmadığın halde insanlara sunman.

Ve ilaveten fişleri neden saklamıyorsun?
yatırdığın elektirik faturasının ödendi makbuzunu saklamıyor musun?
nasıl ödediğini ispat edeceksin?
yada evinin vergi makbuzunu? yada neden vergisini ödüyorsun? hak sahibi olduğunu iddia etmek için değil mi.
saklamadığın bir ürün üzerinde nasıl ücretle aldığını ispat edebilirsin?
kusura bakma ama hipermarketler orjinal oyun,dvd çalan çocuklarla dolu. onlardan farkın olduğunu söylüyorsan o zaman o fişleride saklamalısın bu gibi durumlar için.

bu hak sahipliği meselesini zaten film sahipleri halleder. sen neden durumdan vazife çıkarıyorsun ki?

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al