lostyazilim

Geliyoo Türkiye'nin ilk Teknoloji Kabini GTKabin için hazırlanıyor.

13 Mesajlar 2.121 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
Türk ******* ibaresi dün beni yanılttı sandım ki *******un yeni bir ürünü o yüzden dün fiber ile ilgili yorum yaptım sonra araştırınca farklı bir hizmet olduğunu gördüm umarım başarılı olursunuz

wmaraci
reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

Geliyoo'nun çıktığı günü haber sitelerinde duyruluşunu .. sonrasında o etrafa yayınlan twitter mesajı aklıma geldi birden yazıyı okumaktan vazgeçtim...

Harunokumus adlı üyeden alıntı

o konu benim de kafamı karıştırıyor...

üstte böyle bi yorum yapmıştım harun hocamda bana hak vermiş.. geçmişinin ne olduğunu bildiğimiz için yeniden gündem olma çabalarından başka bişey olduğunu zannetmiyorum.. :) eğer ciddi bişey olsaydı yorumlarımıza bi cevap gelir susma hakkı kullanılmazdı :)

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Katılımcılara teşekkür ediyorum fikirleriniz bizim için değerli.

Ek Olarak: Değerli DeLi1SeY geçmişde de kötü değildik, şimdi de değiliz, geçmişte insanların kendi oyunları ile oynadığı oyunlara biz katılmadık, kendi kendini aldatan kişilerin bir geleceği olamaz. Biz elimizden geldiğince gücümüz oranında bir teknoloji alyapısı kuruyoruz. Burda yada başba bir ortamda insanların boş konuşmalarına kulak asarak neden kendimizi gereksiz yere üzelim ki? İnternet ortamında bir çok şey yapılabiliyor sen ortada dolaşan yazıyı ben yazmadım, bunun hakkında br çok açıklama yaptım ancak sen hiç birini görmemişsin görmediğin gibi burda yaptığımız çalışmaları rencide edecek şekilde konuşuyorsun. Bu güne dek Türkiye'de bir çok firmanın cesaret etmediği etsede başaramadığı şeyleri başarıyoruz. Arama Motoru yazman çocuk oyuncağı değil, bu nedenle boş konuşan kişilerin geçmişte bizi kötülemek istemiş olanların sorularına ne yazıkki cevap vermiyorum. Lütfen yanlış anlama bu sözüm sana değil geçmişte konuşmuş olanlar ile ilgili.
Bir kişinin manevi değerlerini, aile yapısını, yaşantısını ve yaptığı çalışmaları bilmeden eleştirenler haindir, adaletsiz ve küstahtır, Allah inancından yoksun ve bana göre aile terbiyesinden de yoksun kişilerdir. Çünkü benim hayatımı onlar kazandırmıyor bana, ben tırnaklarımla kazıyarak kazanıyorum anlımın teriyle alıyorum aldığım her kuruşu. Bir insanı eleştirmek yerden yere vurmak, alay konusu haline getirmek hiç bir insanın haddine olan bir şey değil. Küstahlık edip de kendini bir halt sanan zamanında bizi eleştiren kişilerin ceplerinde metelik yok ama bir kaç yandaşı yanına alarak klavye erkekliği yapıyorlardı. Şimdi onlardan eseryok.

Bense: Geliyoo Network International S.A.R.L'İ 60,00 Euro kapital ile Geliyoo Inc.'yi 183,000 Dolar yatırımla Türkiye'de bulunan Geliyoo Bilişim Ar-Ge San. Tic. Ltd. Şti'yi 700,000 TL'lik bir sermaye ile kurdum. Semantic Web, Hadoop, BigData, Veri analizi , arama motoru, Browser, işletim sistemi üzerinde her birinde çalışmaları neredeyse sonlandırdım.

Mükemmel başarıya ulaştım demiyorum ama tek başıma ben bunları yapabildim Ekip arkadaşlarım sayesinde ayakta durdum ve durmaya da devam ediyorum. Bu nedenle insanların geçmişi konuşması beni ne yazıkki pek fazla ilgilendirmiyor. Beni ilgilendiren ailem ve başarmak zorunda olduğum işler.

Umarım açıklayıcıbir cevap olmuştur.

tekrar ilginize teşekkür ediyorum.

İyi forumlar
FathArsln

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al