lostyazilim

Yemek Tarifleri Sitemi İncelermisiniz

4 Mesajlar 697 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

bilgedizayn bilgedizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
www.tarifyurdu.com
site hakkında olumlu, olumsuz yorumlar yaparsanız sevinirim, ayrıca önerilere de açığım..

Ek Olarak: Hiç kimse bakmadı mı? Söylenecek söz mü yok site hakkında :-D

wmaraci
reklam

yemekci yemekci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / K
  • Meslek bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 12, (%100)
selamlar
kimse yazmamissa ben yazayim o zaman :)
guzel olmus elinize saglik,
1 tarif ekraninda tarifi okumak zor cunku alan cok dar (bu template i bende kullaniyorum tarif kismini diger still yap istersen)
2 etiketleri ful girmeye calis hangi malzemeler kullanildigini mesela ozbek pilavinda sadece princ diyor
3 tum tarifler calismiyor menude calismasi gerekir
4 siteye youtube dan videolar koy istersen sitede kalma zamani artar kullanicilarin side bar kismina
5 etiket kullanimlari dogru degil burda nerdeyse her etiketin altinda bir tane yemek var google in deger vermedigi etiket turu, kullanici acisindan bakarsan da, himmm guzel yemek sunu etiket kismina basim de ayni tur baska ne varmis dediginde birsey bulamaz ise hos olmaz
6 mutfak turu genel denmis, genel ne ki :) seo acisindan daha iyi bir kategori secilebilir mesela osmanli mutfagi akdeniz mutfagi gibi
7 footer da hakkimizda butonu calismiyor.

aksama isterseniz seo bakimindan da bakarim sitenize ama genel olarak guzel bir siteniz var umarim istediginiz yerlere gelir

bilgedizayn bilgedizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Söylediklerinizi mutlaka dikkate alacağım. Video çekimlerine yeni başladık birkaç tane olunca youtube videolarını eklemeyi planlıyorum, footer kısmını hallettim. Tüm Tarifler tıklayınca açılır menü olarak açılıyor, böyle yapmamın sebebi de cep telefonundan giren kullanıcıların menülere kolay ulaşmasıdır. Lütfen incelemelerinizi paylaşın. İyi çalışmalar..

smnckgzr smnckgzr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
Bence kullanımı daha kolay bir tema daha iyi olabilir. özgün ve güncel tutarsan yemek tarifi siteleri iyi gidiyor.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al