wmaraci reklam

Adsense tl sistemi geçişi

28 Mesajlar 5.003 Okunma
wmaraci reklam

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek öğretmen
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 7 / 5
    • Ticaret 1, (%100)
    Arkadaşlar adsense gözünü açtı yüzde 100 karda bence. Niye derseniz; 5 aydır adsense kullanıyorum en düşük zamanda bile günlük ortalamam 0.04 dolar olmamıştı. Yaklaşık 20 gündür tl ile kullanıyorum, ilk 3-4 gün tl normaldi ama sonrasına 0,08 tl hiç olmadı tbm. Genel ortalamam 0,08 dolardı. Hatta bugün 13 tık almışım tbm 0,03 tl. sadece şunu söyleyeyim; netteki bütün hayallerim yarı yarıya düştü. Adsense hesabını alana kadar göbeğim yarıldı, iyi de gidiyorduk; ama artık emekler boş. Resmen paranın yarısını aldı. Not: Zaman zaman tbm düşer evet ama tl olunca her allahın günü tbm bu kadar da düşmez ki! Türkçe içerikli sitesi olanların yarı yarıya kazxancı düşecektir. Benim düşmedi diyenler 1-2 hafta bekleyin göreceksiniz.

wmaraci
    reklam

ayatora ayatora www.netmaashesaplama.com Kullanıcı
    • Üyelik 01.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 44 / E
    • Meslek makina müh.
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 30
    • Beğeniler 2 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    En guzeli bu isi benim gibi hobi amaçlı yapacaksın, benim 2 sitemden de www.tazminathesaplama.org ve www.netmaashesaplama.com gelirim yok denecek kadar az. Ama iste zevkli oluyor kaç kisi girmis incelemek. Maksat bilgisayardan uzak kalmayalim:) gerisi hikaye, yoksa itiraz edebilecegin bir sistem oldugunu sanmiyorum.

Maaş Hesaplama Siteniz:
    www.netmaashesaplama.com
    www.tazminathesaplama.org
    www.bruttennete.net

ismailke ismailke WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 31.05.2013
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek Biyolog
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad İ** S**
    • Mesajlar 314
    • Beğeniler 77 / 44
    • Ticaret 10, (%100)

nega adlı üyeden alıntı

Ödeme eşiğini doları 2 TL'den hesaplayıp 200TL yapmışlar. Keşke 100TL olsaymış. Ancak bir iyi yanı varsa dolar düşerse para az gelir stresi ortadan kalktı.

Hakkaten ya, ama ilk değiştiği gün baktım ödeme eşiği 100 tl olarak ayarlanmıştı :O
    nega

kişi bu mesajı beğendi.

Seslisaat Seslisaat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 28.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 52 / E
    • Meslek Asansör,Yönetici Müdür
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 17
    • Beğeniler 0 / 6
    • Ticaret 1, (%0)
    Öncelikle herkeze saygılar,Sevgili arkadaşlar her ne kadar milleyetçi gururumuz kabarmış olsada,Adsense'nin ödeme şeklini Tl olarak belirlemesi tam anlamı ile türk webmaster'ları için büyük bir kayıp olacaktır.Tbm lerin aşırı düştüğü ve türkiye'de reklamverenlerin bütçeyi minimum'da tuttuğu göz önüne alındığında durum ortaya çıkmıştır.Malesef kendi adıma bu duruma üzüldüm.En sonunda internet hayalleri yıkılan bir çok webmaster gibi son noktayı koyup gideceğiz bu diyardan.Kendi Web Sitem'deki Tbm lerde aşırı düşüş meydana geldi,Hepimize Geçmiş olsun..

wmaraci
    wmaraci

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 12.08.2013
    • Yaş/Cinsiyet 47 / E
    • Meslek AdSense
    • Konum Batman
    • Ad Soyad İ** A**
    • Mesajlar 506
    • Beğeniler 36 / 86
    • Ticaret 58, (%100)
    Arkadaşlar TL sistemi kötü TBM' Ler %50 Düşecektir. örnek vereyim..

0,8 $ TBM
    0,8 TL TBM

:) Aradaki fark açıkca ortada gibi düşünüyorum.. Adsense gözünü açtı..

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
    • Üyelik 03.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** G**
    • Mesajlar 606
    • Beğeniler 30 / 139
    • Ticaret 29, (%93)

nega adlı üyeden alıntı

Ödeme eşiğini doları 2 TL'den hesaplayıp 200TL yapmışlar. Keşke 100TL olsaymış. Ancak bir iyi yanı varsa dolar düşerse para az gelir stresi ortadan kalktı.

dolar 1,5 dan aişağı hiçbir zaman düşmez.O yüzden gelirlerde düşmezdi.Google türk webmasterlkere 2 verirken şimdi 1 veriyor.Yani %50 tüm webmasterler ziyanda demektir bu.100 dolar kazanan şimdi 100 tl kazanıyor aynı tıklamaya.Çünkü malesefki değişti tl ye geçtik.

www.mucahitguner.com

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 18.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 348
    • Beğeniler 107 / 74
    • Ticaret 0, (%0)
    Dolar yükseliş sağladıkça google zarar ediyor. 0,05 dolar tl olarak 0,9 felan ediyor ortalama ama tl olursa 0,05 tl. aradaki farkı siz anlayın iyimi kötümü. Bence protesto edilmeli. En az 2 ay kimse reklam almamalı

truyka83 truyka83 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 25.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 41 / E
    • Meslek öğretmen
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 91
    • Beğeniler 7 / 5
    • Ticaret 1, (%100)
    biraz zaman geçince beni anlayanlar çoğalıyor; tbm 0,08 dolardı; şimdi 0,08 tl gelince sevinir oldum. 0,06 tl çoğu zaman. Emeğe yazık. Soğuttular beni. Evdekiler bana boş işle zaman kaybediyorsun diyordu, gözlerine yazık, kendine acı diyorlardı. hakkaten o noktaya geldi. Bu saatten sonra uğraşılmaz. Google geri adım atmalı bu tl uygulamasından.

wmaraci
    Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al