freelance iş ilanları

Android Line Uygulaması

3 Mesajlar 968 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba, bu gün sizlere Android uygulama olan Line uygulamasından bahsedeceğiz, son dönemde televizyon reklamlarında da görebileceğiniz uygulamanın özelliklerinden, kullanışlarından bahsedelim.

İlk olarak Android Line uygulamasının ne işe yaradığını anlatalım, telefonunuzda WhatsApp veya Skype gibi uygulamaları illaki kullanmışsınızdır, kullanmasanız bile az çok ne işe yaradığını tahmin edebilirsiniz. Android line uygulaması ücretsiz olarak mesajlaşma, görüntülü veya sesli konuşma uygulamasıdır. Tabi ki ücretsiz olması internet ortamında çalışacağı anlamına geliyor, bu durumda TL harcamak yerine telefonunuzu modeminizin Wİ-Fi ağına bağlayarak sesli konuşmalar yapabiliyor, medya, fotoğraf veya müzik gibi paylaşımları arkadaşlarınıza aktarabiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra genç nesilde düşünülmüş, ücretsiz olarak mesajlaşmada uygulamaya eklenmiş, arkadaşlarınıza fotoğraflar atabiliyor veya sadece mesaj atabilirsiniz. Bunların yanı sıra uygulamanın beğenilen bir diğer özelliğine geçelim.

Facebook’ta olduğu gibi uygulamanın kendine özel bir profil bölümü bulunmakta, Line kullanan herkesin kendi profili, durum duvarı gibi Facebook özellikleri eklenmiş. Yani hiç tanımadığınız birini Line uygulamasından arkadaş olarak ekleyip tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Görüntülü konuşma destekleyen telefonlarda unutulmamış, bu özellik ile internet bağlantısının olduğu her yerde ücretsiz olarak dünyanın bir diğer ucundaki arkadaşınızla, eşinizle veya dostunuz ile görüntülü olarak konuşabilirsiniz.

Sizlerde bu uygulamanın özelliklerinden hoşlandıysanız hemen ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

GooglePlay Bağlantısı İle Line Uygulamasını Ücretsiz İndir.

ALINTIDIR.
http://www.hiperaktifteknoloji.com/android-line-uygulamasi.html

wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Ben bu uygulama nasıl para kazanıyor da tv reklamı veriyor anlamıyorum :)

Paylaşım için teşekkürler.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Ben bu uygulama nasıl para kazanıyor da tv reklamı veriyor anlamıyorum :)

Paylaşım için teşekkürler.

Onun için bütçeleri vardır yani :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al