lostyazilim

Resim Yükleme + Erişim Sorunu

4 Mesajlar 801 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Merhabalar,
2 gündür çözümü internette aramaktan bıktığım 2 sorunum var bu işlerden pek anlamadığım için yazılı olarak sorunumu tam anlatamadığımı düşünüyorum. O yüzden 2 adet video çektim.

1.Sorunum Sitede yapılmış 2 tane yorum var bunlardan birisini onaylamak ve diğerini spam olduğu için çöpe yollamak istiyorum birisini onaylıyor diğerini çöpe yolluyorum fakat yorumlar sayfasından çıktından sonra yorumlara sanki hiç dokanmamışım gibi duruyor. Aynı zamanda resim yüklemedede 2 gündür sorun yaşıyorum wp-content/uploads klasörünün dosya izinlerini 777 yaptım 755 yaptım 644 yaptım fakat sorunum çözülmedi , wordpress'i en güncel sürüme taşıdım düzelmedi , siteyi sildim yeniden kurdum düzelmedi , tüm eklentileri kaldırdım düzelmedi , belki ftp programı komut veremiyordun cpanelden vereyim komutları dedim düzelmedi , hosting firmasına başvurdum belki ordan kaynaklanan bir sorundur diye onlar temanızı kodlayana başvurun dedi. temada sorun olduğunu düşünüp değiştirdim düzelmedi.

Buyrun video

http://www.youtube.com/watch?v=dbj6jgCzg4c

2.Sorunum ise sitede artık "Değişiklikleri Kaydet" veya Giriş çıkış butonları işlemez oldu giriş yapamıyorum bile bloguma aksilik o ki en son aldığım yedeği kursam bile sitenin durumu böyle.

Buyrun video

http://www.youtube.com/watch?v=8zpbxIp0Ros

Allahını Ümmetini seven Allah Rızası için bi yardım etsin abiler , kardeşler varsa bacılar.. gözünüzü seveyim

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
reklam

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Resim yükleme sorunu için :
Admin paneline gir / ayarlar / çeşitli / bu bölüme gelince "Yüklemeleri bu klasörde sakla" yazan yerin yanına "wp-content/uploads" yaz izinleri 777 ayala.
Yüklemeyi dene olmazsa "uploads" klasörünü manuel olustur.
2ci sorun için ise tarayici degiştir birde öyle dene istersen
uguur

kişi bu mesajı beğendi.

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Resim yükleme sorunu için :
Admin paneline gir / ayarlar / çeşitli / bu bölüme gelince "Yüklemeleri bu klasörde sakla" yazan yerin yanına "wp-content/uploads" yaz izinleri 777 ayala.
Yüklemeyi dene olmazsa "uploads" klasörünü manuel olustur.
2ci sorun için ise tarayici degiştir birde öyle dene istersen

Hocam benim yapabileceğim , elimden ne gelirse yani sizin için herşey yapabilirm tarayıcı hiç aklıma gelmedi bi değiştirdim resim yükleme , yorumları onaylama giriş sorunu hepsini hallettim allah blogunuza günlük 1k hit getirsin ilk tarayıcı değiştirmeye çalıştığımda işe yaramamıştı meğersem iexplorerden deniyormuş :D

Uğur Gündüz Tasarım

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

uguur adlı üyeden alıntı

Hocam benim yapabileceğim , elimden ne gelirse yani sizin için herşey yapabilirm tarayıcı hiç aklıma gelmedi bi değiştirdim resim yükleme , yorumları onaylama giriş sorunu hepsini hallettim allah blogunuza günlük 1k hit getirsin ilk tarayıcı değiştirmeye çalıştığımda işe yaramamıştı meğersem iexplorerden deniyormuş :D

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al