wmaraci reklam
lidertakipci

Google'da sıranı bedavaya yükselt.

79 Mesajlar 11.227 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UmutDevrim UmutDevrim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 4, (%75)
Teşekkürler :D

wmaraci
reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
bir site ekledim

Steven Steven WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

UmutDevrim adlı üyeden alıntı

Script free ikimizde kullanıyoruz.

Merhaba bu konuyu internette görünce üye oldum ve çok üzüldüm. http://www.im.web.tr sitesinin sahibiyim. Taklit niteliğinde herşeyi aynı yapmana sesimi çıkarmadım ancak bu cevabın beni üzdü. Benim adıma konuşma yetkisini kim veriyor sana. Script ücretsiz değildir. Pligg 'in sitesinden lisans fiyatlarına bakabilirsiniz. Ayrıca im.web.tr eklentilerine kadar full şekilde lisansları alınmış bir sistemdir. Ücretsiz deme hakkınız yok ve temayı değiştirmenizi rica diyorum bu kadar da kopya olması hiç hoş değil. Benim hakkımda yorum yapmamanızı rica ediyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 4, (%75)
@Steven merhabalar, pligg sistemi ücretsiz bunu belirttim ben, tema'da ücretsiz dağıtılan
bir tema sitenizden çalmış olduğum birşey değil ki kesinlikle böyle birşeye yeltenmem bilene.
Sizinkinde lisans ürünleri olduğunu bilmiyordum, bilsemde birşey değiştirmez başarılar dilerim sizede, ortada birşey yok konuyu baltalamayın lütfen.

• Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Çalıntı var demedim taklit niteliğinde olmuş dedim. Ben laflarımı özenle seçiyorum. Hakkımda yorum yapmayın sadece ikimizde kullanıyoruz gibisinden

Ve unutmayalımki Taklitler asılları yüceltir. şimdi başarılar.

• Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 4, (%75)
Teşekkür ederim, sizede başarılar.

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)

Steven adlı üyeden alıntı

Merhaba bu konuyu internette görünce üye oldum ve çok üzüldüm. http://www.im.web.tr sitesinin sahibiyim. Taklit niteliğinde herşeyi aynı yapmana sesimi çıkarmadım ancak bu cevabın beni üzdü. Benim adıma konuşma yetkisini kim veriyor sana. Script ücretsiz değildir. Pligg 'in sitesinden lisans fiyatlarına bakabilirsiniz. Ayrıca im.web.tr eklentilerine kadar full şekilde lisansları alınmış bir sistemdir. Ücretsiz deme hakkınız yok ve temayı değiştirmenizi rica diyorum bu kadar da kopya olması hiç hoş değil. Benim hakkımda yorum yapmamanızı rica ediyorum.

Arkadaşımız konuyu açtıktan sonra bir dostum sayesinde scripti inceleme fırsatı buldum. Tema ücretsiz dağıtılan bir tema, lisanları alınmış bir sistemdir demişsiniz tamam ama ücretsiz temanın nasıl lisansını alabilirsiniz ki?

Ekstra olarak kullandığınız eklentilere bakmadım, onlarıda inceleyip tekrar bir mesaj yazacağım.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

webbilgici webbilgici webbilgici.tk Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlısı olsun başarılar.

İndex tasarım - webtasarım - Kurulum .vs yapılır.

• Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Arkadaşımız konuyu açtıktan sonra bir dostum sayesinde scripti inceleme fırsatı buldum. Tema ücretsiz dağıtılan bir tema, lisanları alınmış bir sistemdir demişsiniz tamam ama ücretsiz temanın nasıl lisansını alabilirsiniz ki?

Ekstra olarak kullandığınız eklentilere bakmadım, onlarıda inceleyip tekrar bir mesaj yazacağım.

Ben tema ücretli demedim konuyu uzatmaya gerek yok arkadaşın konusunu heba etmeyelim ben gerekli şeyleri yazdım boşuna arkadaşınızı körü körüne savunmayın lütfen. bu kadar tesadüfmü olur im.web.tr bunun ismi imleme.web.tr tema aynı lütfen körü körüne konuyu uzatmayalım ben arkadaşımıza başarılar diliyorum özel mesajda da belirttim amacım rencide etmek değildir diye yardıma ihtiyacı olursa yardım etmeyede çalışacağım lütfen sırf arkadaşınızı savunmak için anlamsız şekilde eleştride bulunmayın konu boşa uzamasın

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al