wmaraci reklam

Hitlerin inanılmaz düşüşü

24 Mesajlar 3.971 Okunma
wmaraci reklam

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
son durum nedir?

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
hocam buradaki arkadaşlar size yardımcı olmak için fikir üretiyorlar. darılma kırılma olmasın.

Eleştirilere ve tavsiyelere açık olursanız inanın siz kazanırsınız.

Sitenizi ve konularınızı inceledim
Sitenizde taş çatlasa 50 konu başlığı var. Ama indexsinize baktım 2400 küsür, bende ön bellekten bakayım dedim, bir de ne göreyim bu indexlerin hemen hemen hepsi ön bellekten silinmiş. Yani cok buyuk bir index kaybına uğramışsınız. Bu da sizin hit kaybınız için fazlası ile yeterli,
diğer bir tez ise
Üstte bir arkadaş dile getirmiş. Siz olmasanız dahi bir başkası siteniz için yapay hit programı kullanmış olabilir. Gelen hitlerin, sitede kalma süresine bakın. hemen hemen hepsi aynı süreye sahipse bu kesinlikle hit programından gelen yapay linklerdir.

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

Dersodev Dersodev Dersodev Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam gördüğünüz gibi durum aynı 3700 son gördüğümüz yüksek rakam son 3 gündür 500-600 arası hit geliyor. Arkadaşların dediği gibi suni hit yapacağını sanmıyorum seocu arkadaşın çünkü backlink çalışmasından önce de 3000 hiti geçiyorduk . Backlink çalışması iki hafta önce yaptırıldı ancak biz okullar açılmasından bu yana 2000 hitin altına cuma günleri ve bayram tatili hariç düşmedik.
Diğer index tavsiyenize yönelik site:siteadi.com ile inceledim sıkıntı yok gibi urller çalışıyor . Ne yapmalıyız bu konuda .Webmaster tools da bakıyorum orda 2000 küsür indexim 1500 e düşmüş.Ancak sitemize yönelik uyarı yok manuel spam kötü amaçlı yazılım vs. tespit edilmedi deniyor
Çok ilginç google bizi mi deniyor acaba diye düşünüyorum her gün 20 30 yeni konu ekleniyor devam edicek miyiz vs diye ?

http://www.dersodev.com

nadlog nadlog Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SEO Stratejisti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 70 / 42
  • Ticaret 3, (%100)
Tekrar merhaba,

Bu ayın 11'inden itibaren backlink profilinizde nispeten şiddetli bir artış olmuş. Bu artış bilginiz dahilinde mi yapıldı? Eğer bilginiz dahilindeyse bu linkleri direkt olarak kaldırtın. Eğer kaldırtamıyorsanız mutlaka "Disavow" aracını kullanarak Google'a bildirin. Bundan sonra link alacak herkes aldığı tarihlere dikkat etsin. Doğal olmayan bir görüntü sergilemeyin. Arka arkaya hergün artan bir backlink profilini Google gözden kaçırmıyor. Direkt olarak enselenirsiniz. Şuradaki makalem faydalı olabilir. Selamlar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tesekkurler saolun

gokhandmr gokhandmr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar bildiğim kadarı ile son güncellemede sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan kullanıcılarında düşüş yaşayacağı belirtiliyor. Benim bazı web sayfalarımda 1.sayfada bulunduğum kelimelerde 3. 4. sayfalara düştü.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Çalışma dediğiniz eğer şu meşhur wikili paravanlı profil backlinkli uçuran ters düz prizma piramit her güncelleme sonrası tam uyumlu başlıklarıyla çıkan şeylerden biriyse %99 olarak onun sebep olduğunu söyleyebilirim. Her benzer konunun altına yazıyorum burada da yazayım o paketler hiç bir fayda sağlamaz üstüne zarar verir. Benzer tecrüblerim oldu , sözüme itimat etmeyen arkadaşlarımda kendileri deneyerek tecrübe ettiler .

• Üyelik 23.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Tekrardan merhaba arkadaşlar , sanırım sorunu anladık.
Webmaster tool'a yeni yansıyan bazı hatalı sayfalar var . 600 civarı eski linklerin yeniden google değerlendirmesine girmesi sebebiyle bazı çakışmalar oldu yeni linklerle . Eski linklerin silinmesi için url kaldır dedik webmaster tooldan. Bakalım bekleyip göreceğiz .
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Dersodev adlı üyeden alıntı

Tekrardan merhaba arkadaşlar , sanırım sorunu anladık.
Webmaster tool'a yeni yansıyan bazı hatalı sayfalar var . 600 civarı eski linklerin yeniden google değerlendirmesine girmesi sebebiyle bazı çakışmalar oldu yeni linklerle . Eski linklerin silinmesi için url kaldır dedik webmaster tooldan. Bakalım bekleyip göreceğiz .

Bu arada meraktan biraz kurcalayarak aldığınız backlink paketini gördüm zarar verecek boyutta birşey değil . Sebepsiz suçlama yapmış olmayalım . Bu seçeneği direk eleyebilirsiniz.

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Bende adolf hitler hakkında bişeyler yazdın sandımda geldim ciddiyim espiri değil bu :)
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al