wmaraci reklam

Bootstrap Starter | Tamamen ve Sonsuza Dek Ücretsiz!

5 Mesajlar 1.742 Okunma
wmaraci reklam

Developers Developers Laravel Artisan Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 113 / 63
  • Ticaret 1, (%100)

Merhaba,

4. Temam olan 'Bootstrap Starterı da hazırlandı. Bootstrap'ı sevdiğim için böyle bir tema yapma gereksinimi duydum. Yine ileride de çeşitli CSS Frameworkleri kullanarak birkaç tema hazırlamayı düşünüyorum. Ayrıca çok yakında bir github linki de ekleyerek herkesin geliştirmesine olanak sağlayacağım. Umarım sizler de bu konuda yardımcı olursunuz. Tamamen ve sonsuza dek ücretsiz!

Tema Özellikleri

• Responsive! (Telefon,Tablet,Küçük ve Büyük Monitörler için destekler)

• Çeviri dil desteği (.PO ve .MO)

• Açılır menü desteği

• Bileşen desteği

• Sayfalar kısmında tam boyut alan (Full-width)

• Yazar tarafından yollanan yorumlar daha belirgin

• Sadece 1,27mb ve 0 resim!

Responsive!
Sitenize hangi monitörden girerlerse girsinler otomatik olarak arayüz ve uzunluk değişecektir. Örneğin tablet ve telefonda yan menü aşağıya gelecektir. Ayrıca resimler otomatik olarak küçültülecektir. Bu şekilde okunabilirlik çok daha rahat olacaktır.

Çeviri Desteği
Sitenize gelen diğer ülkelerden ziyaretçiler için dil desteği sağlayabilirsiniz. Bunun için tema dizininde bulunana 'diller' klasörüne hazırladığınız .MO dosyasını yüklemek. .MO dosyasını hazırlamak için POEditor gibi bir programlam ile diller/bootstrapstarter.po dosyasını açmak ve çeviriyi yapmak. Ardından dil koduna (TR_tr,EN_us,EN_en,DE_de ...) uygun biçimde farklı kaydetmek.

Açılır Menü Desteği
Birincil menüyü belirlemek için öncelikle Wordpress yönetim panelinden Görünüm > Menüler kısmına gelin. Buradan yeni bir menü oluşturun ve menüde bulunacak elemanları belirleyin. Konumları düzenle kısmından da birincil menünün hangisi olacağını belirtin.

Bileşen Desteği
Yan menü için yer alacak bileşenleri Wordpress yönetim panelinden Görünüm > Bileşenler kısmından belirtebilirsiniz.

Yazar Yorumları
Yazar yorumlarında isminin yanında yazar olduğu belirtilmiştir. Böylece yazarın yorumları daha da ön planda gözükecektir.

Dikkat! : Yapılan yorumları onaylarken e-posta alanına dikkat edin. Eğer yazarın e-postası girilmiş ise onaylamayın.

Nasıl Bu Kadar Alanı Küçük
Site açılışı ve sunucuya fazla yüklenilmemesi açısından 0 resim kullanıldı. Ayrıca ikonlar için de font(font-awesome) kullanıldı. Sadece tema ayarları kısmında resim bulunmaktadır. Bunlar da sadece Tema Ayarları kısmında kullanıldığından sisteminizi yormayacaktır.

Tamamen ve Sonsuza Dek Ücretsiz
Bootstrap alt yapısını kullandığım ve ücretli olarak değerli görmediğim için ücretsiz olarak yayınladım. İleride ne kadar değerlense de tamamen ücretsiz olarak sunulacaktır. Çok yakın bir zamanda github üzerinden bir depo açacağım ve herkesin geliştirmesine olanak sağlayacağım.

Ekran Görüntüleri

[CENTER]

Konu | İndir[/CENTER]
MrTimsah

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Görsel Kalite Kontrol
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 158 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
:) Teşekkürler , Düzenli Görünüyor Aldım :)
Developers

kişi bu mesajı beğendi.

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
Size mi ait?

Edit // Teşekkürler.

Developers Developers Laravel Artisan Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 113 / 63
  • Ticaret 1, (%100)

rbx adlı üyeden alıntı

Size mi ait?

Edit // Teşekkürler.

Evet, yaklaşık 1-2 gün içerisinde yaptım. Çok fazla tasarım bilgim olmadığı için bir çok yazılımcının da kullandığı Bootstrap'ı kullanmayı tercih ettim.

wmaraci
wmaraci

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Ben çok beğendim. Emeğinize sağlk.

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al