wmaraci reklam

PCnet'in Zoruna Gitti!

12 Mesajlar 2.991 Okunma
wmaraci reklam

Kurtdereli Kurtdereli Nerede o eski PCnet... Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci (İnşaat Teknolojisi Alanı - Mimari Teknik Yapı Ressamlığı)
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Geçenlerde canım sıkılıyordu bir pcnet'e gireyim dedim. Foruma 1-2 aydır girmiyordum bir inceledim ve Alexa dünya sıralamasına bakınca şaşırdım.

Dünya sırası 14,000 olan ve Türkiye sırası 160 olan pc.net şu an Dünyada 15,300 Türkiye'de ise 215. sıraya gerilemiş. Bende bunu sitelerinde konu olarak yazdım. Buna bir şey yapılması gerek diye belirttim. Ayrıca site hakkında görüşlerimide gayet seviyeli ve düzgün bir şekilde belirttim. Ama 2-3 saat sonra baktığımda konu silinmiş ve kendimi uzaklaştırılmış olarak gördüm.

İşte sayın Max****r, yıllardır editörlük yapıyor ama site yönetiminden anlamıyor herhalde. Ufacık bir şikayet belirtsek anında ihlal geliyor. Bu şekildemi pcNET büyüyecek? Hep üyelere böyle yaptıkları için site her gün geri sıralara düşüyor zaten.

Bu olaydan şunları çıkarttım: Max****'ın zoruna gitmiş... Artık pc.net dergiside almıyorum. Ufacık bir şikayette bile insanı rencide eden sitenin dergisini niye alayım?

wmaraci
reklam

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)
PCnet ' in durumu seni ve bizi ilgilendirmez .
Gerekeni yapmışlar.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5991
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)
ben burda pcneti hatalı buluyorum. sonuçta kurtdereli fikrini belirtmiş ve pcnetin daha iyi yerlere gelmesi için ne yapılması gerektiğini falan yazmış. pcnet ise neden belirtmeden konuyu silip arkadaşı banlamış. pcnetin bu yaptığı çok ayıp.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

m4gnet adlı üyeden alıntı

ben burda pcneti hatalı buluyorum. sonuçta kurtdereli fikrini belirtmiş ve pcnetin daha iyi yerlere gelmesi için ne yapılması gerektiğini falan yazmış. pcnet ise neden belirtmeden konuyu silip arkadaşı banlamış. pcnetin bu yaptığı çok ayıp.

Sence pcnet in öneriye ihtiyacı var mı ?

wmaraci
wmaraci

Serkut Serkut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen.. Orkestracı..
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
gösterdiği bu tavıra bakılırsa çok öneriye ihtiyacı var.. Sonuçta, PcNet'i yükselten, konu açan, alexayı düşüren forum üyeleridir.Elbetteki forum üyeleri düşüncelerini belirtecek.. Kimse bana karşışmasın, kimse beni eleştiremez, kimse bana akıl veremez mantığı ile hareket eden bir platformun çok öneriye ihtiyacı var.. Alexa'da yükseldikleri zaman gelen yorumlara seviniyorlarsa, alexada düştükleri için yapılan yorumlar neticesinde, insanları banlamak yerine "ben nerde hata yapıyorum, neden alexada düşüyorum" diye kendisini sorgulaması lazım.. Hıncını üyeden çıkarmış..

Yaptıkları hareket yanlış

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5991
  • Beğeniler 3896 / 3910
  • Ticaret 6, (%100)

emirhan adlı üyeden alıntı

Sence pcnet in öneriye ihtiyacı var mı ?

her sitenin öneriye ve fikire ihtiyacı vardır. yani düşünceler değerlidir ve kullanılması gerek. bu şekilde atılması değil :)

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

Serkut adlı üyeden alıntı

gösterdiği bu tavıra bakılırsa çok öneriye ihtiyacı var.. Sonuçta, PcNet'i yükselten, konu açan, alexayı düşüren forum üyeleridir.Elbetteki forum üyeleri düşüncelerini belirtecek.. Kimse bana karşışmasın, kimse beni eleştiremez, kimse bana akıl veremez mantığı ile hareket eden bir platformun çok öneriye ihtiyacı var.. Alexa'da yükseldikleri zaman gelen yorumlara seviniyorlarsa, alexada düştükleri için yapılan yorumlar neticesinde, insanları banlamak yerine "ben nerde hata yapıyorum, neden alexada düşüyorum" diye kendisini sorgulaması lazım.. Hıncını üyeden çıkarmış..

Yaptıkları hareket yanlış

PCnet in forumdan ne gibi bir geliri var ?
Sizin forumda konu açmanızın pcnet ne işine yarayacak ?
Pcnet dergi sitesdir pcnet kazancını ana sayfadan ve dergisinden yapmaktadır.
Forumdan herhangi bir gelir kaynağı yok.

Serkut Serkut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen.. Orkestracı..
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
ama bunun için bir insanın haysiyetini ve gururunu ayaklar altına alıp siteden banlaması gerekmiyor.. PcNet büyük bir site olsa bunu yapmayı kendine yakıştırmazdı bunu...

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

Serkut adlı üyeden alıntı

ama bunun için bir insanın haysiyetini ve gururunu ayaklar altına alıp siteden banlaması gerekmiyor.. PcNet büyük bir site olsa bunu yapmayı kendine yakıştırmazdı bunu...

Bence banlanmayı bu kadar kafaya takmayın.

Sen değil onlar kaybetti diye düşün ve hayatına devam et :D

Kurtdereli Kurtdereli Nerede o eski PCnet... Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci (İnşaat Teknolojisi Alanı - Mimari Teknik Yapı Ressamlığı)
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Emirhan ben burada PCnet'e eleştirimi belirttim. Eleştirimi belirtirken de PCnet'teki düşüşü de belirttim. Ben 2 yıldır o sitenin forumunda takılıyorum ve dergiyi alıyorum. Oradaki eski hesabım yine bilmediğim bir nedenle sınırsız uzaklaştırıldı. O foruma yıllarını vermiş adamlar uzaklaştırılmışlar. Şu an hangisine sorsam artık PCnet dergisini almıyorum diyor. Ben oraya ikinci hesabımı açtım ve bu eleştiriyi yapınca uzaklaştırdılar. Bu sadece benim başıma gelmedi. Forumda sürekli aktif olan üyelerde fikirlerini belirttikten sonra konuları silinmiş ve uzaklaştırma almışlardı. Ondan sonra ne PCnet foruma girdiler ne de dergiyi aldılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al