freelance iş ilanları

admin panele giriş hatası

4 Mesajlar 1.103 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
http://www.xxx/wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2Fpost.php alınırken web sitesi bir hatayla karşılaştı. http://www.xxx/wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2Fpost.php bakım için kapatılmış ya da yanlış yapılandırılmış olabilir.

gibi bir hata ile karşılaşıyorum.
yeni indirdiğim dosyaları attığımdada aynı sorunla karşılaşıyorum. bahsi geçen dosyalarda mevcut sunucuda. ve siteye girmeme rağmen admin panelde sadece bu hatayı yaşıyorum. tüm bunlar (sürekli hatalar) 3.7.1 güncellemesinden sonra oldu. eski sürümde yüklesem değişen birşey olmuyor. 3.7.1 den sonra anlamsız br kasmada peydah oldu.

wmaraci
reklam

Seslisaat Seslisaat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Asansör,Yönetici Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Sevgili Arkadaşım,Öncelikle wordpress'in son sürümünü indir,İndirdiğin son sürüm wordpress'i Masaüstüne dosyaları aç,Açılan dosyaların içinde wp_config_sample'yi bul ve sil,Ardından wp-content klasörünü aç içinden plugins ve themes klasörlerini sil ve dosyalar o şekide beklesin.Şimdi serverine bağlan ve yüklü sürümdeki resim dosyalarını yedeklemek için wp-content e gir içinde uploads diye bir klasör olacak bu klasörde sitene yüklediğin resimler bulunur bunu sürükle bırak yönetimi ile masaüsüne yedekle bu işlemde bittikten sonra,Şimdi ilk düzenleme yaptığımız wordpress dosyalarını yükle,Yükleme yaparken filezilla ile yapıyorsan dosyaları atarken üzerine yazılsınmı diye sorar evet de,Yükleme tamamlandıktan sonra yedeklediğimiz uploads klasörünü wp-content'in içine sürükle ve yükle.Bütün bu işlemlerden sonra sorunun tam anlamı ile çözülmüş olacak ve sitende herhangi bir veri kaybı yaşamayacaksın.Not:Eğer kendine güvenemeyip yükleyemessen bana ulaş teamviever ile sorunu halledelim.Saygılar.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Seslisaat adlı üyeden alıntı

Sevgili Arkadaşım,Öncelikle wordpress'in son sürümünü indir,İndirdiğin son sürüm wordpress'i Masaüstüne dosyaları aç,Açılan dosyaların içinde wp_config_sample'yi bul ve sil,Ardından wp-content klasörünü aç içinden plugins ve themes klasörlerini sil ve dosyalar o şekide beklesin.Şimdi serverine bağlan ve yüklü sürümdeki resim dosyalarını yedeklemek için wp-content e gir içinde uploads diye bir klasör olacak bu klasörde sitene yüklediğin resimler bulunur bunu sürükle bırak yönetimi ile masaüsüne yedekle bu işlemde bittikten sonra,Şimdi ilk düzenleme yaptığımız wordpress dosyalarını yükle,Yükleme yaparken filezilla ile yapıyorsan dosyaları atarken üzerine yazılsınmı diye sorar evet de,Yükleme tamamlandıktan sonra yedeklediğimiz uploads klasörünü wp-content'in içine sürükle ve yükle.Bütün bu işlemlerden sonra sorunun tam anlamı ile çözülmüş olacak ve sitende herhangi bir veri kaybı yaşamayacaksın.Not:Eğer kendine güvenemeyip yükleyemessen bana ulaş teamviever ile sorunu halledelim.Saygılar.

Cevap için çok teşekkür ederim. ancak bunları yaklaşık 3 kez yapmıştım. 3.7.1 den sonra bu anlamsız hatalar artmaya başladı. host değişikliği yapıp tamamiyle kurtuldum sorundan

Seslisaat Seslisaat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Asansör,Yönetici Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Cevap için çok teşekkür ederim. ancak bunları yaklaşık 3 kez yapmıştım. 3.7.1 den sonra bu anlamsız hatalar artmaya başladı. host değişikliği yapıp tamamiyle kurtuldum sorundan

Sorununun Çözümlenmesine sevindim başarılar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al