wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Youtube Botu

16 Mesajlar 7.841 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba,
Kurmakta olduğum Video sitem için Youtube botu arıyorum.
Google'dan arattığımda bir çok bot ile karşılaştım fakat çalışan yok veya ben yapamadım.Bana kullandığınız herhangi bir Youtube Botu tavsiye edebilirmisiniz ?

wmaraci
reklam

Seslisaat Seslisaat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Asansör,Yönetici Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Sevgili Arkadaşım,bana pm yolla bendeki sağlam botu sana yollayım
SunucuBilgim

kişi bu mesajı beğendi.

SunucuBilgim SunucuBilgim Web Master Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 78 / 71
  • Ticaret 5, (%100)

Seslisaat adlı üyeden alıntı

Sevgili Arkadaşım,bana pm yolla bendeki sağlam botu sana yollayım

Banada yollamanız mümkün mü acaba hocam, benimde ihtiyacım var aynısına

www.sanalkarga.com - Bilgi Paylaştıkça Çoğalır...

• Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)
Sevgili Arkadaşlar,Birçok insan'ın aradığı ve bulamadığı yada çoğu insanın düzenlemeler yaparak sattığı Youtube Botunu paylaşma gereği duydum.İnsanlara yardım etmek güzeldir.Bir teşekkürünüz yeter.
Şimdi Öncelikle indirme adresini verelim Dosya Kendi sitemde serverda barındığı için link kırılmayacaktır.Rar şifresi yok o yüzden sorun çıkmaz Youtube Botu'nu indirmek için Lütfen BURAYA Tıklayınız.
Biliyorum'ki Bir çok arkadaş Kurulumu sorucaktır.Rar'lı dosyayı açınız ve içindeki 8 adet dosyayı masaüstünüze çıkarın daha sonra botu çalıştıracağınız sunucunuza ftp ile bağlanın ve dosyaları ana dizine gönderin,Merak etmeyin wordpress dosyalarınızla çakışmıyacaktır.Dosyaları yolladıktan sonra http://siteadresiniz.com/bot.php olarak botun sayfasını açınız.Açılan sayfada 4 seçenek olacak,Siz En çok izlenenlere tıklayarak devam edin,Yeni bir sayfa açaçak açılan sayfada ekleyeceğiniz içeriğin adını,Anahtar kelimeyi ve kategoriyi seçerek ekle deyin ilgi kategoriye ekleyecektir.Öncelikle eklendikten sonra şu sorun olabilir.Kullandığınız wordpress tema,nın resim yolu ne ise ona göre resimlerin çalışması için düzenleme yapmanız gerekebilir.Şayet resimler görünmezse bu başlık altında sorunuzu sorunuz evet hepinize teşekkür eder saygılar sunarım.
NKara expresstasarim WaLek

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

NKara NKara Front end Developer, Seo smm Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front end Developer, Seo smm
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 56 / 62
  • Ticaret 1, (%100)

Sevgili Arkadaşlar,Birçok insan'ın aradığı ve bulamadığı yada çoğu insanın düzenlemeler yaparak sattığı Youtube Botunu paylaşma gereği duydum.İnsanlara yardım etmek güzeldir.Bir teşekkürünüz yeter.
Şimdi Öncelikle indirme adresini verelim Dosya Kendi sitemde serverda barındığı için link kırılmayacaktır.Rar şifresi yok o yüzden sorun çıkmaz Youtube Botu'nu indirmek için Lütfen BURAYA Tıklayınız.
Biliyorum'ki Bir çok arkadaş Kurulumu sorucaktır.Rar'lı dosyayı açınız ve içindeki 8 adet dosyayı masaüstünüze çıkarın daha sonra botu çalıştıracağınız sunucunuza ftp ile bağlanın ve dosyaları ana dizine gönderin,Merak etmeyin wordpress dosyalarınızla çakışmıyacaktır.Dosyaları yolladıktan sonra http://siteadresiniz.com/bot.php olarak botun sayfasını açınız.Açılan sayfada 4 seçenek olacak,Siz En çok izlenenlere tıklayarak devam edin,Yeni bir sayfa açaçak açılan sayfada ekleyeceğiniz içeriğin adını,Anahtar kelimeyi ve kategoriyi seçerek ekle deyin ilgi kategoriye ekleyecektir.Öncelikle eklendikten sonra şu sorun olabilir.Kullandığınız wordpress tema,nın resim yolu ne ise ona göre resimlerin çalışması için düzenleme yapmanız gerekebilir.Şayet resimler görünmezse bu başlık altında sorunuzu sorunuz evet hepinize teşekkür eder saygılar sunarım.

seni tebrik ediyorum dostum. bota ihtiyacım yok lakin. insanların kendini tamamen ticaret odaklı değilde yardımlaşmayı benimsemesi lazım. senin gibi güzel arkdaşlar hem forumlara hemde yeni başlayanlara örnek ve projesini tamamlama gayreti veriyor. sana teşekkür ediyorum. ve diğer arkdaşlarımızında seni örnek alarak bu alanda öne çıkmasını temenni ediyorum

Seo Nasıl Yapılır Sorusuna, Arama Motorunun Yap Dediğini Yap! Yapma Dediğini yap ma..

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
Menfaatsiz bir Paylasım için bende tesekkur etmek istiyorum :))

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

Dediğiniz gibi Resim problemi oldu.Resimleri çekmiyor,ne yapmalıyım ?

mavice mavice WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 145 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
buraya tıklayarak hem haber botu hemde youtube botuna ücretsiz sahip olabilirsiniz. Bot benim değil, başka bir sitede paylaşılıyordu. Şu an kullanıyorum youtube botunu. Eklenti olarak çalışıyor. Kurduktan sonra Admin Panelde sol menü en alttaki bölümden tüm işlerinizi halledebilirsiniz.

Resimlerin gösterilmesi için gerekli özel alanı : resim

mavice.net

• Üyelik 28.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%0)

expresstasarım adlı üyeden alıntı

Dediğiniz gibi Resim problemi oldu.Resimleri çekmiyor,ne yapmalıyım ?

Kullandığınız Tema'nın Resim yolu ne ise onu öğrenin ve Bot dosyalarının içinde kaydetyouin.php yi editörler açarak sayfanın en altında bulunan şu kodu : add_post_meta($post_id, "resim", $resim1); bulun bu kodun içinde bulunan
"resim" resim yazan yeri temanızın resim yolu adı ne ise onunla değiştirip tekrardan servera yukleyın yenı yuklediğiniz içeriklerin resimleri cıkacaktır.

karrizima karrizima WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Tasarım SEO ve Oto Kuaför
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 116 / 35
  • Ticaret 1, (%100)

Çok teşekkürler ancak link patlamış sanırım. Yenilemeniz yada başka bir yolla göndermeniz mümkün müdür.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al