wmaraci reklam
lidertakipci

Photoshop'a Yeni Başladım

7 Mesajlar 1.284 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Komedya Komedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ayakkabı Tasarımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)
merhaba arkadaşlar, 2,3 senedir web ile ilgileniyorum kendimce css html php işlerimi halledebiliyorum ama grafik işlerini ya eşe dosta yaptırıyordum yada ücretli yaptırıyordum hiç vakit bulamadım ps açmak için ama bir anda esti geldi kursa gidicem dedim öğrenicem kursun öğretim şeklim

grafik temel ders
tool bar bilgileri
zombi yapımı
kartvizit
afiş

son olarakta afiş tasarımı yaptırıcaklar ve başarılı olursan bitirme belgesi vericekler.

ben bunları derslerde uyguluyorum yapıyorum ama benim kendimi geliştirmek istediğim alan logo/banner/arayüz
sizin görüşleriniz nelerdir ne tür çalışamlar yapmalıyım daha çok yeniyim küçük adımlarım ne yönde hangi çalışmalar ile olmalı.

buda ilk zombi çalışmam

göz delik bir kağıt ile yaptım
yüzü çatlamış toprak ile
gözü düzeltme ile yaptım ağızı sildim ve dikiş süsü verdim yorumlarınız çok önemli arkadaşlar benim için.

wmaraci
reklam

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle Hangi Kursa Gidiyorsunuz ?
Ben Ücretsiz Kurs Aldım Photoshop, İllustrator, İndesign gibi 3 program öğretildi.
Ama ne öğretildi derseniz, temel yapılabilecekleri öğretiyorlar.
Ondan sonrası sizin çalışmanıza kalıyor.Size hangi aracın ne işe yaradığını öğretsinler yeter.
Sonrası hayal gücünüz ile beraber sürekli gelişmek istediğiniz işleri yapmak olacaktır.
Ve yaptığınız resim berbat :) Çok daha iyi yapılabilirdi ki bu eleştirimi kendinize bir teşvik olarak kabul edeceğinizi düşünüyorum.Başarılar
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam açıkçası logo, banner ve arayüz'de geliştirmek istiyorsan kendini kursa gitmene gerek yok diyebilirim. Kursta bunları öğrenmen atıyorum 1 haftaysa, evde kendin öğrenmen 2.5 hafta. Kendi kendine evde öğren derim ben. Karıştıra karıştıra çok daha iyi ve çok daha detaylı öğrenirsin. Kursa da para vermemiş olursun. :)
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)
kursa para vermiş bulunuyorum eleştirileriniz içinde teşekkür ederim, kurs çok ucuza geldi bemar bu arada kursum, bende kendimi teşvik edemiyorum bu gün bakıyorum bir saat iki saat ama sonra 1 hafta photoshop açmıyorum bu yüzden kursa gittim evet en temel şeyleri öğretiyorlar ama birazda hocaya bağlı diye düşünüyorum bir çok alanda kendini ispat etmiş ve piyasa hakkında ve diğer photoshop da gerekli açıklamarı falan yapıyor kurstan menunum açıkcası. ama geliştirmek istiyorum dahada.

wmaraci
wmaraci

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Yaptığın çalışmaları güncel olarak paylaşırsın bu forumda. İşin ehli olanlar da sana yol gösterir. Bu şekilde ders ala ala çok rahat bir şekilde geliştirirsin. :)
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Şahsen kurs tecrüben yoktu, fakat hep internette videolardan kapabildiklerimi kapmıştım, tasarımları kopyalamaya başladım, sonra kopyalar üzrinde düzenlemeler, sonra tasarım yapmaya başladım, yaptıgım tasarımların üzerine bilgiler ekledim vs. Bu işi sertifikalı yapmak istedim, kursa başvurdum sertifika için derselere gittim fakat çogu yerde ben ders veriyordum, hoca dışarı çıkıyordu bana diyordu sen devam et dersleri ben anlatıyordum açıkcası kurs bana birşey katmadı, ben kursiyelere bilgi kazandırdım, kendi çabalarımla ögrendim. Sizin için gerekli olan azim, istek, hayalgücü. Bunlar olduktan sonra gerisi kolay.
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)

Ozi adlı üyeden alıntı

Şahsen kurs tecrüben yoktu, fakat hep internette videolardan kapabildiklerimi kapmıştım, tasarımları kopyalamaya başladım, sonra kopyalar üzrinde düzenlemeler, sonra tasarım yapmaya başladım, yaptıgım tasarımların üzerine bilgiler ekledim vs. Bu işi sertifikalı yapmak istedim, kursa başvurdum sertifika için derselere gittim fakat çogu yerde ben ders veriyordum, hoca dışarı çıkıyordu bana diyordu sen devam et dersleri ben anlatıyordum açıkcası kurs bana birşey katmadı, ben kursiyelere bilgi kazandırdım, kendi çabalarımla ögrendim. Sizin için gerekli olan azim, istek, hayalgücü. Bunlar olduktan sonra gerisi kolay.

güzel yorumunuz için teşekkür ederim çok haklısınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al