freelance iş ilanları

WordPress Optimize

8 Mesajlar 1.132 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)
Merhabalar,
Çoğumuz eklenti kuruyor siliyor, tema kuruyor siliyoruz ancak bunların ayar dosyaları eklentiyi kaldırdığınızda phpmyadmindeki tablolardan silinmiyor bunları kısa yoldan eklentilerle nasıl silebiliriz kullanılmayan ayarları vs bunları silince eklentilerden kaynaklı yavaşlık, sorunların giderileceğine inanıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Bu eklentiyi bir süre kullanmayın. Az önce 15dk ara ile 2 güncelleme geldi. ilk güncellemeden sonra db bağlantı sorunu, yazıların panelde görünmemesi gibi sorunlarla karşılaştım. kaldırınca düzeldi. 15dk sonra diğer güncelleme geldi.

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

Bu eklentiyi bir süre kullanmayın. Az önce 15dk ara ile 2 güncelleme geldi. ilk güncellemeden sonra db bağlantı sorunu, yazıların panelde görünmemesi gibi sorunlarla karşılaştım. kaldırınca düzeldi. 15dk sonra diğer güncelleme geldi.

Merhaba,
Evet dediğiniz gibi 2 güncelleme geldi ancak bir problem olmadı o eklenti sadece yazının eski verisyonları vs gibi siliyor şuan aradığım eklentiyi buldum ve gerçekten gereksiz tablo yapılarını temizleyerek databaseyi en azından rahatlattı.

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Evet dediğiniz gibi 2 güncelleme geldi ancak bir problem olmadı o eklenti sadece yazının eski verisyonları vs gibi siliyor şuan aradığım eklentiyi buldum ve gerçekten gereksiz tablo yapılarını temizleyerek databaseyi en azından rahatlattı.

Clean Options eklentisini kullanabilirsiniz. ayrıa yeni sürümüne farklı farklı özelliklerde eklenmiş wp optimize nin.

ve güncellemeler gelirken yazılar üzerinde işlemler yaptınız mı? sizde problem olmadıysa bir zahmet 1.5.2 yi kullanıp bize sebepsiz gelen güncelleme ile ilgili bilgi verirmisiniz. 1.5.2 ve 1.5.4 arasında işlevsel olarak bir fark yok çünkü.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

Clean Options eklentisini kullanabilirsiniz. ayrıa yeni sürümüne farklı farklı özelliklerde eklenmiş wp optimize nin.

ve güncellemeler gelirken yazılar üzerinde işlemler yaptınız mı? sizde problem olmadıysa bir zahmet 1.5.2 yi kullanıp bize sebepsiz gelen güncelleme ile ilgili bilgi verirmisiniz. 1.5.2 ve 1.5.4 arasında işlevsel olarak bir fark yok çünkü.

Evet her halde bir açık kapatıldı eklentiden kaynaklı ancak dediğiniz gibi ilk güncelleme geldiğinde baktım özellikler gelmişti 2. bir özellik görülemedi.

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Evet her halde bir açık kapatıldı eklentiden kaynaklı ancak dediğiniz gibi ilk güncelleme geldiğinde baktım özellikler gelmişti 2. bir özellik görülemedi.

evet 1.5.2 de geldi o özellikler. 1.5.4 hemen ardına değişiklik olmadan geldi. o sırada panelde problem görünmese bile clean options eklentisinde db bağlantı hatası verdi. yazılarım,kategorilerim vs.. görünmedi panelde. wp optimize yi ne ne de başka eklentileri pasifleştirebildim. ftp den sildim heen ve düzeldi. ardınada diğer güncelleme geldi. şimdi çekincem bundada terslik olması. bir kaç gündür (wp optimize 1.5.1 de) eski yazılarımın özel alanlarını update edememe gibi sorunlarda mevcuttu. hiç aklıma gelmemişti bundan olacağı. büyük ihtimal bununla alakalı. çünkü şuan o sorunda yok. yine de en iyisi biraz beklemek :)

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

evet 1.5.2 de geldi o özellikler. 1.5.4 hemen ardına değişiklik olmadan geldi. o sırada panelde problem görünmese bile clean options eklentisinde db bağlantı hatası verdi. yazılarım,kategorilerim vs.. görünmedi panelde. wp optimize yi ne ne de başka eklentileri pasifleştirebildim. ftp den sildim heen ve düzeldi. ardınada diğer güncelleme geldi. şimdi çekincem bundada terslik olması. bir kaç gündür (wp optimize 1.5.1 de) eski yazılarımın özel alanlarını update edememe gibi sorunlarda mevcuttu. hiç aklıma gelmemişti bundan olacağı. büyük ihtimal bununla alakalı. çünkü şuan o sorunda yok. yine de en iyisi biraz beklemek :)

Merhaba,
Ben güncelledim bir sorun oluşmadı hemde hemen çıktığında güncelledim

• Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
bendede çıkmadı zaten. ama yinede bu kadar sık güncelleme olunca şüpheye düştüm. 1 hafta kadar beklemeyi düşünüyorum artık eklentiyi güncellemek için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al