freelance iş ilanları

Adhood Kod Doğrulama Sorunu

9 Mesajlar 4.007 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cristogi cristogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 77 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba, adhood.com yenilenmiş deneyelim bakalım kurumsallaşmışlar mı görelim dedik.
Şimdi bir doğrulama kodu veriyor, siteye ekle diyor onaylayalım diyor gel görki verdiği kodu
türlü türlü koymama rağmen bir türlü onaylayamıyor.

İnternet üzerinde 2 gündür araştırıyorum, çeviriciler tırnaklar kullanmama - koymama rağmen hiç biri olmadı.

Bu tarz bir sorunla karşılaşan ve çözen arkadaşımız bize yardımcı olursa wmaraci bünyesinde bu konuya ihtiyaç olduğunu farkettim.

Teşekkürler.

wmaraci
reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
blogger kullanıyorum bende , ama bende eklememe rağmem doğrulanmıyor bi sorun var sanırsam ? googlede araştırdım bi kaç çeşit yöntem varmış onlarıda denedim. yinede olmadı

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Bırakın adhood'u emeklerinizi boşa gider adam akıllı bir sistemleri yok ve verdiği paraya bakarsanız bu kadar zahmete değmez yaptıkları herşey'de daha da batırıyorlar sistemi. Wordego.Com ve adsense 'ye yönelin daha iyi bir firma bulununcaya kadar...

Şuan wordego Türkiye'de iyi bir yerlerde ve google ile işortakları google reklamları wordego üzerinden sitenizde yayınlanıyor ve google'da ki parasal değer hesabınızı yatırıyorlar bir nevi google adsense kullanıyorsunuz :)

Wordego hakkında şurada ki konumdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/wordego-coma-kayit-olma-reklam-alma-resimli-anlatim-97723.html

wptreni.com |  Wordpress Blogu

• Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 77 / 43
  • Ticaret 7, (%100)

Zaten adhood beni mağdur etmişti çalışmak istemiyordum bu iyi oldu, dilerim WordEgo iyi bir iş ortağı olur.

Teşekkür ederim.

Birde mobil ödeme için iş ortağı arıyorum, dilerim onuda bulabilirim. Tekrardan teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.

wmaraci
wmaraci

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Bırakın adhood'u emeklerinizi boşa gider adam akıllı bir sistemleri yok ve verdiği paraya bakarsanız bu kadar zahmete değmez yaptıkları herşey'de daha da batırıyorlar sistemi. Wordego.Com ve adsense 'ye yönelin daha iyi bir firma bulununcaya kadar...

Şuan wordego Türkiye'de iyi bir yerlerde ve google ile işortakları google reklamları wordego üzerinden sitenizde yayınlanıyor ve google'da ki parasal değer hesabınızı yatırıyorlar bir nevi google adsense kullanıyorsunuz :)

Wordego hakkında şurada ki konumdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

http://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/wordego-coma-kayit-olma-reklam-alma-resimli-anlatim-97723.html

Öneriniz için teşekkürler birde wordegoyu deneyelim bakalım

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

Adhood Adhood Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Adhood
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Doğrulama aşamasında güvenlik kodu kullanılmamalıdır. hesap aktivasyonu için mail adresinize gelen aktivasyon kodunu eklemeniz gereklidir. doğrulama kodunu bütçe ekleme aşamasında kullanmalısınız.

cetinn cetinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Muhabir,Muhasebeci,Fotoğrafçı,
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 12, (%100)

Adhood adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Doğrulama aşamasında güvenlik kodu kullanılmamalıdır. hesap aktivasyonu için mail adresinize gelen aktivasyon kodunu eklemeniz gereklidir. doğrulama kodunu bütçe ekleme aşamasında kullanmalısınız.

Yaklaşık 2 ay önce sitemi adhood'a ekledim. Doğrulamayı yaptım. Site halen inceleniyor onaylanmamış :( üstelik herhangi bir cevap bile gelmedi

• Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 77 / 43
  • Ticaret 7, (%100)
Kimseyi kötülemek-yermek niyetinde değilim, şuan bile sorunumuzu çözmek için göstermiş olduğunuz hassasiyet beni sevindirdi. Çok Teşekkürler.

Dilerim yapıcı eleştiriye açıksınızdır; bahsi geçen firmaya dün başvuruda bulundum ve bugün reklam yayınına başladım. Şaşırtıcı derecede muhteşem. Ayda 400.000 sayfa gösterimi yapan bir sitem var ve her geçen gün sayısı artıyor.

Adsense ile çalışmak istemiyordum TürkTicaret.net türk girişimi olduğu için onunla çalışmak istiyordum ve destekliyordum.

Aynı mağduriyeti mobilodeme.com adlı sitenizde yaşıyorum şuan, yanlış anlamayın ama 80 gündür bekliyorum sonuç alabilmiş değilim. İşin kötüsü kâle alıp mailleri de cevaplamıyorlar. Bu üzücü.

Esenlik içinde kalın,
İyi günler.

Komedya Komedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ayakkabı Tasarımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)

Adhood adlı üyeden alıntı

Merhaba,

merhaba;

reklamı ekledim fakat 3 gündür onay sürecinde ne zaman biter bu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al