wmaraci reklam
lidertakipci

Haber Sitem İçin Yardım!!!

3 Mesajlar 1.009 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mustafaustura mustafaustura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle herkese selamlar. Benim haber sitem var ama wp'de yeni olduğum için bazı ayarlar yapmak istiyorum ve bu hakkında sizlerin yardımınıza ihtiyacım olacak.

bu tarz slideri nasıl oluşturabilirim buna benzer jquared slider örnekleri buldum ama kod bilgim olmadıgı için hangi kodu nereye kopyalayıp yapıştıracağımı bulamadım. Bu sitede http://www.blogokulu.org/2012/05/kayan-yatay-serit-halinde-hareketli.html buldum ama anlatımı blogger yönetim paneli benim sitenin yönetim paneli farklı oldugu için nereye nasıl ekleyecegimi bulamadım.

Bu resimdeki gibi yan yana bölüm oluşturmak istiyorum. Nasıl yapabilirim buna benzer eklenti mevcutmu yoksa sırf kodlarlamı hazırlanıyor?

Bir de ana manşetin altına bu resimdeki gibi haber kategorileri eklemek istiyorum alt alta.

Son olarak ta bu şekilde bir uygulamayı nasıl bulabilirim. Jquery slider olarak arattım ama bunun gibi bir şey bulamadım. Nasıl bulabilirim ve nasıl uygulamasını yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürlerimi ilerim...

wmaraci
reklam

akarak akarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek polis memuru
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
hangi temayı kullanıyorsunuz ?

mustafaustura mustafaustura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin teması özel olarak hazırlanmış bir tema yani satın alınmış diyeyim siz yinede http://www.yöreselhaber.com bu linke tıklayarak bakarsanız daha iyi anlarsınız ben fazla anlamadığım için sizi de yanlış bilgilendirmiş olmayayım.

Ek Olarak: Arkadaşlar ciddi bir şekilde yardımlarınıza ihtiyacım az da olsa bir kaçını halledeyim sayenizde...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al