wmaraci reklam

Karşılıklı Blog Yorum +14k Blog Listesi

3 Mesajlar 724 Okunma
smmexpress

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Sitedeki makalelerin birine yorum atınız ve bana buradan yada pm ile bilgilendiriniz mail adresinize güncel 14k blog-forum listesi yollayayım.

Yorumlar şaçma ve kısa olmazssa sevinirim :)

Site: hesmertech.blogspot.com

wmaraci
reklam

iZo iZo WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo danışmanı
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
hesmer alttaki yorumu sitene eklemeye çalıştım ama pasword vs birşeyler dedi spam koruması mı kurdun anlamadım ama yorum gitmedi sen sayfana bu yorumu eklersin kardesim konusu belli zaten hangi yazıya ait olduğu yani.
-----------------------------------------

yorum: selam oldukça etkili yöntemleri sıralamışsınız gerçekten bende yıllardır seo adına çalışmaktayım ve yazdığınız yazıların gerçekliği sonuna kadar doğru bilgilendirmelerdir. Amaç hem başkaları için hemde kendimiz için daha fazla potansiyel kazanabilmek ve kazandırabilmektir. kolay gelsin başarılar.

BirYazi BirYazi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

iZo adlı üyeden alıntı

hesmer alttaki yorumu sitene eklemeye çalıştım ama pasword vs birşeyler dedi spam koruması mı kurdun anlamadım ama yorum gitmedi sen sayfana bu yorumu eklersin kardesim konusu belli zaten hangi yazıya ait olduğu yani.
-----------------------------------------

yorum: selam oldukça etkili yöntemleri sıralamışsınız gerçekten bende yıllardır seo adına çalışmaktayım ve yazdığınız yazıların gerçekliği sonuna kadar doğru bilgilendirmelerdir. Amaç hem başkaları için hemde kendimiz için daha fazla potansiyel kazanabilmek ve kazandırabilmektir. kolay gelsin başarılar.

geri dönüş için teşekkürler blog listesi pm ile zamanı yollanmıştır ve artık eski adrese yırum atılmıyor o siteyi bıraktım yeni site linkini güncelledim ama hakikatten dürüstmüssünğz o yüzden yollayacağım hatta daha fazlasını arıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al