wmaraci reklam
lidertakipci

Hızlı ve Öfkeli filminin yıldızı ABD'li Paul Walker trafik kazasında hayatını kaybetti

34 Mesajlar 6.694 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
***'da da yazmıştım, VİRAL Reklam herzaman lazımdır. Bana göre viral reklam. Kanıtlarını vs. blogumda yazmıştım. İsteyen (http://www.netbeyin.net/2013/12/paul-walker-olmedi-hzl-ve-ofkeli-7.html) okuyabilir. Bunun dışında, bir Hollywood yıldızının cenazesi neden görüntülenmez ? Videoyu çeken neden tek kişi ?

wmaraci
reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

GBMedya adlı üyeden alıntı

***'da da yazmıştım, VİRAL Reklam herzaman lazımdır. Bana göre viral reklam. Kanıtlarını vs. blogumda yazmıştım. İsteyen (http://www.netbeyin.net/2013/12/paul-walker-olmedi-hzl-ve-ofkeli-7.html) okuyabilir. Bunun dışında, bir Hollywood yıldızının cenazesi neden görüntülenmez ? Videoyu çeken neden tek kişi ?

Arabanın ne hale geldiğini gördüysen o cesedin kül olduğunu da anlaman gerekir. Böyle reklam olmaz.

Ek Olarak: http://www.izlesene.com/video/paul-walker-oldukten-sonraki-goruntusu/7129318 #

Konu kapanmıştır. :)

Amazing Amazing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle bu mesajımda tamamen kendi düşünce ve bilgilerimi yazıyorum belirtmek isterim.

1.'si Porshe 6. sınıf bir arabadır yani biryere çarptığında patlamaz ve ya hemen alev alıp yarısı kül almaz heleki bir ağaca çarpınca ama bu konuda kesin kararlı değilim büyük ihtimal aracın hızı gayet yüksektir.

2.'si Plakaların farklı olduğuna bakmayın küçük bir oyun olabilir onu konuya bile karıştırmaya gerek yok.

3.'sü kazanın akşam yapıldığı söyleniyor videoda gündüz bu konuda bir açıklık yok söyleyenler haklılar araç asla sabaha kadar yanmaz.

4.'sü yalan olduğunu sanmıyorum ama farklı birşeyler olabilir ölümle dalga geçiceklerini sanmıyorum.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

AbdulkadirAvan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar doğrumu yanlışmı bilmiyorum ama Paul Walker kaza yapmadan 30 dakika önce çekilen fotoğrafındaki arabanın plakasıyla kaza anındaki arabanın plakası uyuşmuyor.

kaza anında o araba kül olmuşken bu planının yep yeni bir plaka gibi durması normal mi ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al