freelance iş ilanları

TekŞifreniz'le TTNET WiFi'a Bağlanmak

15 Mesajlar 2.663 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

newcoder23 newcoder23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web tasarım & programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)

infected adlı üyeden alıntı

Evet eve gelen bir posta ile bilgilendirme yapıyorlar netlimitsiz kullanıyorum aylık 63 lira internet ve buna ayriyetten 17 lira telefon parasi ödüyorum bu ikisine toplam 10 civarında bir zam uygulanacak yeni yıldan sonra.. Zamın hediyeside 3 ay boyunca ***** müzikten ücretsiz müzik indirimi hediye ediyorlar. bu ay bitsin bu eziyetten kurtulacam insallah. hemen bir digiturk bayisine gidip hem tv hem interneti 50 liraya almayı dusunuyorum.

Bak bu sorun bendede var işte. Aylık 63 Tl ödüyorum. Bide üstüne 35 Tl telefon faturası ödüyorum. Senin bu konuda bilgin varmı ? => Yalın nete geçebilirmiyiz acaba. Telefonu kapattırıp sadece neti kullanabiliyormuyuz.

wmaraci
reklam

secalweb secalweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
yalın internet kullanabiliyorsunuz faturanıza 10 15 tl ek ücret yansıyor ama internet hizmeti olarak kalite ve hız bakımından bütün fitmalar *****ten yararlanır yani neti *****ten alır size uygun bir palet hazırlayıp pazarlar yani alt yapı aynı he tek server olarak sadece superonline var bildiğim ki diğer firmalara geçesenizde hız ve kalitede değişen birşey olmayacaktır

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
"Netlimitsiz Yalın" internet paketi kullanıyorum. 57 TL aylık ücretiydi yeni yıl beraberinde 67 TL olmuş. Şaşırmadım desem yeridir böyle birşey bekliyordum.

newcoder23 newcoder23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web tasarım & programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

"Netlimitsiz Yalın" internet paketi kullanıyorum. 57 TL aylık ücretiydi yeni yıl beraberinde 67 TL olmuş. Şaşırmadım desem yeridir böyle birşey bekliyordum.

Ya bu nedir arkadaş ya. En pahalı net bizim ülkemizde gerçi herşey öle ama. 2 yıl dolsun başka nete geçicem.

wmaraci
wmaraci

CrOSsFIRE CrOSsFIRE cvindir.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 57 / 46
  • Ticaret 16, (%100)

newcoder23 adlı üyeden alıntı

Bak bu sorun bendede var işte. Aylık 63 Tl ödüyorum. Bide üstüne 35 Tl telefon faturası ödüyorum. Senin bu konuda bilgin varmı ? => Yalın nete geçebilirmiyiz acaba. Telefonu kapattırıp sadece neti kullanabiliyormuyuz.

Eğer tahüttün yoksa telefonu kapattırım yalın internet üzerinden kullanabiliyorsun ama değişen pek bir fiyat farkı olmuyor 20 lira civarindada yalın internet hizmet bedeli tarzında birsey ödüyorsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al