wmaraci reklam
lidertakipci

Bloguma insan çekemiyorum

15 Mesajlar 1.957 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, sitem de %100 özgün içerikler var. Fantastik, bilim kurgu hikayeler yer alıyor.. her ne kadar kısa hikayeler de olsa uzatmayı düşünüyorum bazı günler Analytics'e göre 10dk geçik durdukları oluyor.
Fakat insan çekemiyorum ne yaptıysam olmadı. Beklemem mi gerekiyor acaba?
Bir takım insanlara bakıyorum bir ay geçmeden altı olan takipçi sayısı otuzlara yükselmiş. Bunu nasıl başarıyorlar ?
Facebook gruplarında "blog yazarları" gelişmeleri paylaştım alan adı spam site olarak işaretlendi.. Tabi birden çok grupta paylaştım.
Yüzlerce takipçisi olan kitap blogları var.

Tek tek insanlara ulaştım anca oradan çekebildim fakat google sitemi insanlara ulaştırmıyor bunun bir nedeni de web araçlarında ki arama sorgularımın alakasız kelimelerden oluşması. Hatta ****ografik girdiler var.. ben fantastik, bilim kurgu hikayeler yayınlıyorum google niye böyle birşey yaptı bilmiyorum.Haliyle 1.300 gösterim 68 sorgu ve 30 tıklama oluyor. Böyle birşeydi tam aklımda değil rakamlar...

google pagerank değerim 1
alexa backlink 3 bunlar ne ifade ediyor?
Sitem de bu http://yeraltimedyasi.blogspot.com
Bilgilendirirseniz sevinirim.. Sevgiler

wmaraci
reklam

0mh3r 0mh3r Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** **
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 4, (%75)
Şu temayı bi deyiştir önce içimi baydı yemin ediyom
Okeskin NarKo

kişi bu mesajı beğendi.

hypnoyzes hypnoyzes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 12 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Alıştım bu temaya :) beğenenlerde oluyor ama bilmiyorum. Bana sitenin bir havası var gibi geliyor o havanın dışına çıkınca site bozulacakmış gibi hissediyorum. Hafif mistik ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine böyle yaptım.

sefayvz sefayvz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker,Tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 16 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Kafanı kıskandım :))
NarKo NDorteOrg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Tasarım sıfır , içerik zayıf , web araçları kullanımı ve yönetimini bilmiyorsunuz , rekabet gücünüz fazla olmasa'da sizi zorlayacak tipten , içerik olarak aynı çizgide ilerlediğiniz sitelerden bir farkınız yok , hakkımız'da veya iletişim sayfası yok.

Bunların hepsinin olduğunu varsayın ve şu yazınızdan yola çıkalım;

http://yeraltimedyasi.blogspot.com/2013/11/siktiret-sana-birsey-olmasn.html

Başlık nedir hocam? tamam argo kullanılır ama bu kadar ileri gidilmez. Ve girişteki " Artık paylaşım yapmayı kesiyorum google eski paylaşımları insanlara tanıtsın belki bir ay boyunca yayın olmayacak.. Zira kimse okumayınca da yazmanın bir anlamı kalmıyor araştırmalara devam ve Allah aşkına yorum yapın :)" yazınız blogunuzu ilk ziyaret eden birisi olarak, blogunuzu takip etmemem için bir sebep.

Benim blog sitemi ( http://uguur.com ) hiç duydunuz mu? Gördünüz mü? Veya bir yerde övgüsü öyle ahım şahım takipçileri olan " ooo Uğur yeni yazı yazsa'da okusak" diye heyecanlı takipçilerim falan? olmasına'da gerek yok. Siz yazın takipçiniz olmasa bile, yazın. Ben blog yazmaya başladığımda ilk ay 15 kişiyi geçmiyordu şimdi 300'den aşağı hiç düşmüyor haa bu sayı 300 olmasaydı yazı yazmayı bırakacakmıydım? kesinlikle hayır hatta elime geçen parayla host süresini uzattım bir sonraki paraylada domain süresini bile uzatmayı düşünüyorum. Takipçi kazanıp size;"ooo süper bir yazı yazmışsın" diyecek ve egonuzu tatmin edecek takipçiler aramayın sizi gerçekten takip eden takipçiler arayın derim.

Not: Ego'dan kastım kendiniz beğenmişliğiniz v.s değildir kesinlikle.

Ek olarak;

0mh3r adlı üyeden alıntı

Şu temayı bi deyiştir önce içimi baydı yemin ediyom

Hocam deyiştir nedir? :) değiştir olmasın o :)

Uğur Gündüz Tasarım

Atak Atak www.baslatoyunu.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okuyorum
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Temayı değiş,seo çalışması yap,sosyal medyada,forumlarda paylaş,1-2 hafta organik hit edin sonra bırak google kişi geldiği için yukarılara çıkaracaktır,paran varsa reklam yap,diğer sitelere yorum yap sitenin adresini bırak.

www.baslatoyunu.com

anilgzl anilgzl Mobilya Dekorasyon Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobilya Dekorasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 148 / 341
  • Ticaret 33, (%100)
Ziyaretçi çekmek ile uğraşmayın hedefiniz Ziyaretçi kitlesi oluşturmak olsun. Belirli ortamlarda sitenizi tanıtın, forumlar ve çeşitli bloglarda kendinizi gösterin. Sosyal ağlarda aktif olun, çeşitli arkadaşlar edinin ve sitenizden bahsedin. Daha siteniz yeni sanırım bu işler hemen olmaz ancak mümkün olduğunca çeşitli siteleri gezin, neler yaptıklarını görün ve araştırın. Bir makaleyi yayınladıkları zaman nerelerde paylaşıyorlar ve nasıl bir yol izliyorlar analiz edin. Bunun size bir katkısı olacaktır.

"...bir daha gel, gel samsundan..."

BeratKEKEc BeratKEKEc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz sabret.

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
temayı değiştirmekle başlangıcı yapman lazım. ilk yapman gereken temayı değiştirmen. Bunu yapabilirsen diğerlerini rahatlıkla yapabileceğine eminim

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım

SekmekciSoft SekmekciSoft ---- Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dsadada
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 5, (%100)
Tema tek kelime ile berbat siteye girdiğimde içim bayıldı daha sade bi şeyler kullan;
facebook sayfası aç yazdığın konuları sık sık oralarda paylaş sonra twitter da paylaş pr'si yüksek bloglarda yorum yap site kısmına adresini gir argo kullanma sitende bunları uyguladıktan sonra çeşitli SEO çalışmaları yaptır pr'si ve günlük hiti yüksek sitelerde reklam ver.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al