freelance iş ilanları

5S Alacağım, görüşlerinizi istiyorum.

13 Mesajlar 2.200 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Rec adlı üyeden alıntı

Valla hacı kullanım şekline bağlı,oyun oynicam diyosan alcan android'i skorları yerle bir edicen :) ama yok ben sadece hava atıcam diyosan alıcan 5C yi kızların yanında çıkarcan mor 5C'yi sonra dalga geçecekler olacağı o :D olayı özetledim :D top sende brütüs :D

Oyunla hiç işim yok. Tamamen gözüme hoş gelsin yeter, şuan tek favorim 5S :cool:

Ek Olarak:

Ne0JiMa adlı üyeden alıntı

Benim görüşüm 2014 bekle esnek telefonlar çıkıyor. İşletim sistemi tabi ki android. Kırılma durumu yok, çiziklerini kendi tamir ediyor.Su geçirmiyor.Pil ömürlerini yükseltmeyi planlanıyormus duyduklarım bunlar.İphone'nin pil ömrü yetersiz benim görüşüm ve batarya bozulursa yandın. :) Görünüş istiyorsan iphone. Özellik istiyorsun Android...

2014'te de onu alırız sorun değil 5S'i 6 taksit ile alacağım :p
şaka bir yana esnek telefon ile işim olmaz gibi.

Ek Olarak:

Teşekkür ederim düşüneceğim

Ek Olarak:

ahmetcivelek adlı üyeden alıntı

Para konusunda sıkıntım yok rahat rahat öderim diyorsan eğer 5S almanı tavsiye ederim. Ama 5C alırsan da pişman olursun diyemem. Her ikisi de gayet kullanışlı bir telefon. Iphone 5 ve 5C kullanıyorum; 5S alacaksan sadece gold al derim. Apple her şeyi güzel yapmış ama siyah ve gri renkli seride hep boyadan dökülmeler oluyor, neden oluyor bilmiyorum. :eek: şimdiden hayırlı olsun :p Kendi sitesinden direkt online alışveriş yapabilirsin, kargosu bedava ve sanki fiyat konusunda biraz daha iyimser :rolleyes:

5S alacağım sanırım, çok çok teşekkür ederim

Ek Olarak:

ReLaKx adlı üyeden alıntı

biraz daha bekleyin 5S dahada ucuzladıktan sonra alabilirsin.

Şubat ayında düşünüyorum. :)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

LeventPOLAT LeventPOLAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad L** P**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 161 / 20
  • Ticaret 9, (%78)
5C ile 5S'in arasında birçok fark var , Donanımsal olarak 5S önde tabiki , Apple sonuçta almaya değer fakat biraz daha bekleyin acele etmeyin fiyatları cebinizi yakacak türden.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Kanser34 adlı üyeden alıntı

5C ile 5S'in arasında birçok fark var , Donanımsal olarak 5S önde tabiki , Apple sonuçta almaya değer fakat biraz daha bekleyin acele etmeyin fiyatları cebinizi yakacak türden.

Şimdilik bekliyorum zaten. Ocak ayında ödemem var, alırsam Şubat ayında alacağım.
LeventPOLAT

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al