lostyazilim

Google Aramalarında Google+ Sayfası Nasıl çıkar

6 Mesajlar 2.411 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar bazı sitelerde görüyorum site sahibi kendi sitesi için Google+ sayfası kurmuş google örneğin Ensonhaber.com sitesi Google'ye Ensonhaber yazdığınızda göreceksiniz demek istediğimi hemen site başlığının Google'de Ensonhaber'in Google+ sayfası çıkıyor bende kendi sitem için kurdum fakat benimki çıkmıyor ama Google'de oturum açtığım zaman görünüyor fakat oturum açmadığım zamanlarda görünmüyor devamlı görünmesi için ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz

Not: Benim sitem Blogger altyapılı

wmaraci
reklam

tigasan tigasan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Konu ile ilgili Kısaca Bilgi vereyim.. Google Plus da bir Hesap aç, ve Açmış olduğun Hesap Adresini deneme@gmail.com adresi ile siteni google web master tools a kaydet, sonra google plus a gel ve çıkmasını istediğin sayfanın ayarlarında siteyi doğrula bir ibare var. siteni doğrula dediğinde aynı gmail hesaptan web master tools kullandığın için hemen doğrularsın zaten. Google Plus Sayfa URL sini al ve sitene Bağla wordpress kullanıyorsan Bağlamak Basit zaten.. Sonra Biraz Bekle daha Hızlı Çıkmasını istersen.. Google Blogger aç ve Konu paylaş dediğinde google plusta 10 adet falan paylaş.. Yöntemim bu ve çıkmasını istemediğim siteler bile çıktı..

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
ama blogger dogrularken @site.com lu adres girmezsen olmuyor başka bi yöntemi var heralde ben @gmail.com gibi bi email adresi girdim email geldi doğruladım google+ profiline girdim :D orada katkı yaptıgı siteler bölümünde gmail.com yazıyordu :D

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

tigasan adlı üyeden alıntı

Konu ile ilgili Kısaca Bilgi vereyim.. Google Plus da bir Hesap aç, ve Açmış olduğun Hesap Adresini deneme@gmail.com adresi ile siteni google web master tools a kaydet, sonra google plus a gel ve çıkmasını istediğin sayfanın ayarlarında siteyi doğrula bir ibare var. siteni doğrula dediğinde aynı gmail hesaptan web master tools kullandığın için hemen doğrularsın zaten. Google Plus Sayfa URL sini al ve sitene Bağla wordpress kullanıyorsan Bağlamak Basit zaten.. Sonra Biraz Bekle daha Hızlı Çıkmasını istersen.. Google Blogger aç ve Konu paylaş dediğinde google plusta 10 adet falan paylaş.. Yöntemim bu ve çıkmasını istemediğim siteler bile çıktı..

Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ben Blogger ana sayfasına girerken
@windowslive.com uzantılı e-mail adresimi kullanıyorum ayrıca webmasterde site doğrulaması falan onların hepsini yaptım, Google+ profil sayfamda katkıda bulunduğum siteler bölümünü yaptım bunları çok önceden yapmıştım zaten zaten gokhaningncesi sitemin adını yazdığım zaman Google de yazar resmi çıkıyor fakat bu Google Sayfasını bir türlü çıkartamıyorum ama Google de @windowslive.com uzantılı e-mail adresim ile oturum açtığım zaman istediğim oluyor oturumu kapattığım zaman tekrar görünmüyor Google+ Sayfam anlamadım gitti

wmaraci
wmaraci

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Şunu mu yapmak istyorsunuz? https://www.google.com.tr/#q=blog+hocam&safe=off

Burayı okuyabilirsiniz: https://support.google.com/webmasters/answer/1708844
steel

kişi bu mesajı beğendi.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

• Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
Teşekkür Ederim Serdar Abi Allah Razı olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al