wmaraci reklam

Hiç çalışma yapmadığım 3 aylık siteye nasıl yol izlemeliyim

5 Mesajlar 574 Okunma
wmaraci reklam

ESC ESC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
3 Aylık sitem var pek ilgilenemiyorum artık ilgilenip azda olsa para kazanmak istiyorum.Şimdiye kadar herhangi bir çalışma seo link v.s yapmadım sadece facebook sayfası var haftada 1 kere konu atıyordum oraya o kadar.
Sormak istediğim sitem için nerden başlamalıyım,neler yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Yardımcı oluyum

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

Cals Cals Джансу | SEO Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 70 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle içeriğinizi kontrol etmelisiniz, ters giden bir şeyler var mı diye dikkatli bir analiz sürecine girmeniz gerekir. İçeriğinizi özenerek hazırlamalısınız, bir girdiyi 15 dakika da hazırlamak ile bir süre üzerinde çalışmak arasındaki farkı sizde gün çektikce farkedeceksiniz, içten ve samimi bir dil kullanın, kopya içerik bulundurmamaya özen gösterin, bulunduruyorsanız da kaynak göstermeyi ihmal etmeyin, bu hareket sizin emeğe saygı gösterdiğinizi gösterecektir. Sitenize gelen geri bildirimleri değerlendirmek yine kısa sürede toparlanma sağlayacak hareketlerdendir, blog sitesi ise yorum yazan insanları kesinlikle düşünceli bir şekilde yanıtlamaya çalışmanız sizin içtenliğinizi gösterecek insanların blogunuzu sevmesine yol açacaktır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sonra seo ve linkleme hizmetleri satın alabilirsiniz. Şimdilik önerebileceklerim bu kadar, sormak istedikleriniz olursa özel mesaj atabilirsiniz.

Sevgilerle...

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Sitenin Domain Yaşı 1 Aylık ise Uçuk Kaçık derecede Backlink verme Sosyal Medya Paylaşım araçlarından oldukça yararlan.Sosyal Medya aracı sadece Facebook ve Twitter değildir. Sitende Hangi sistem Kurulu Bilmiyorum.Ancak Netvibes a üye ol. Yazılarını ve makalelerini tek tıklama ile 30 Adet Sosyal Medya da paylaş. Domain yaşı 1 yıldan Fazla ise Backlink almaya bak.Pagerank değerleri 7 nin üstünde siteler var Link verebileceğin. Buralardan Link al. RSS XML ve google web master tools sistemlerini etkin olarak kullan.Konu ile ilgili 30 karakteri geçmeyecek şekilde içerik yazıları yaz ve Blog sitelerinde sitene Link ver. Daha fazla teknik bilgi için DM atabilirsin

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
wmaraci

Codeinteger Codeinteger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek php mysql yazılımcısı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
mesala bol bol özgün makale ile başlayabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al