wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense hakkında detaylı bilgi istiyorum !

3 Mesajlar 567 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ;

Bir siteyi açmayı düşünüyorum ve haliyle siteye adsense hesabıyla reklam verdireceğim,arkadaşlar kafama takılan soru şu,Adsense'nin ödeme türü nasıldır banka hesabı vs'mi gireceğiz yoksa Paypal kontor gibi bir şeymi,ayrıca 16 yaşındayım bankaysa nasıl banka hesabı açacağım bu konularda bilmediğim kafama takılan alanlar var,bilgili olan arkadaşlar biraz yol gösterirse makbule geçer :cool:

wmaraci
reklam

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadasim,
Ben Avusturyadan katiliyorum türkiyeyi pek bilmiyorum ama burada Adsense cabuk onaylaniyor arastirmaya göre türkiyedikler Adsense konusunda biraz dertli...

Herneyse gelelim konumuza sen 16 yasindasin bir site kurmak istiyorsun ve Adsense ile biraz para kazanmak istiyorsun güzel.

Benim 4 senelik tecrübem var bu konuda... ve sana söyle bir tafsiyede bulunurum.

Siteden para kazanmak cok zor siteyi kur gerekli calismalari yap hitini artir odur budur sudur yetmiyormus gibi birde reklamlar tiklanmasi lazim bu cok emek ister ve reklamlar cok nadir tiklanir... Zaten 16 yasinda oldugun icin Ailenin Banka hesabi ile Adsense hesabii acman gerek.

Bu konuda sana yardimci olurum biraz bilgi vere bilirim ilgini cekerse burdan özelden yazarsin...

Saygilar

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
AdSense ödemeyi tercihinize ya havale ya da çek ile yapar. AdSense ile ilgili diğer bilgiler için şurayı okuyablirsiniz: http://bloghocam.blogspot.com/2013/08/google-adsense-reklamlar-icin-baslangc.html

Google'a "Blog Hocam" yazın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al