wmaraci reklam
lidertakipci

Webmaster Kazançlarımız Ne Kadar ?

111 Mesajlar 16.769 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)
Aylık gelirim: 1850 TL.

Not: ( Bekarım)

wmaraci
reklam

candiyebiri candiyebiri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek PHP - CSS Developer
  • Konum Rize
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
... adlı Web Sitesinde 1 ay için Tik yani Twitter'da onaylı hesap satışı benzeri bir sistem oluşturup üyeler için aylık 4 tl karşılığı mobil ödeme ile onaylı hesap satışı yapıldı. Aylık 600TL civarı kazanç sağladı sistemi kaldırmak zorunda kaldım mikro-odeme ile sorunlar yaşadım. Adsense kazancından bahsetmek doğru olmaz. Kafanız çalışıyorsa her siteden her türlü gelir elde edebilirsiniz.
LeventPOLAT

kişi bu mesajı beğendi.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

netricia adlı üyeden alıntı

sanirsam yarimizdan fazlamizin durumu icler acisi... ki benimde oyle...

Ya da her kazanan buraya yazmıyor :)
isousluer netricia RadiKaL

kişi bu mesajı beğendi.

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
aylık 1250 ile 1500 lira arası

wmaraci
wmaraci

suha suha WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konu çok değişken arkadaşlar, özellikle web işi ile ilgili ortalama 10.000 tl iş yaptıysak bunun %60 ı ödenmiyor, benim tavsiye şuan gelirim çok iyi diyen arakadaşların gelirlerini alamadıklarına üzülmeleri yerine alacaklarını düşündükleri gelirin %40 nın kendilerinde kalacağını düşünsünler.

Bazı istisnalar bu duruma dahil değildir.
netricia

kişi bu mesajı beğendi.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Facebook işin den 1.500 tl kazandım ama başka kazanmadım. Şuan fakirlik diz boyu.

Zamanında ayakkabı kutusu alsaydık böyle olmazdı :)
dijitalblog netricia PoyrazZ

kişi bu mesajı beğendi.

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

Cadde Media adlı üyeden alıntı

Facebook işin den 1.500 tl kazandım ama başka kazanmadım. Şuan fakirlik diz boyu.

Zamanında ayakkabı kutusu alsaydık böyle olmazdı :)

bizim ayakkabi kutumuz var da ne var icinde cd var fotograf var :/
netricia

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog: www.onurr.org

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
10 ile 15 bin arası degişiyor...
[COLOR="Black"]not bu rahamlar asil degildir[/COLOR]

nettemarketim nettemarketim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
2005 de bırakmıstım bu sene nisan ayında bayi paketi alarak kurayım kenarda dursun ek gelir dedik ama tüm vaktimi aldı nerde ise iki kez yedek yükledim bıktım nefret ettim kod yazmaktan bile zordu benim için tekrar demoları olusturmak ama yinede inat ettim.... sonunda sağlam ve sağlıklı olarak çalıstırdım.. eski sistemlerimi . sonuç olarak yukarıda cebimizden gidiyor seklinde beyanlara kesinlikle katılıyorum çünkü kazandığımızdan çoğu gidiyor bu biline bu isi yapıyorsanız pesin alıp yapacaksınız eger kaçmasın müsteri diyorsanız bazı seylere katlanacaksınız elimde en az 100 e yakın domain patladı ama bu yüzünün ücreti de sağlam 2 müsteriden çıktı... diyebilirim hadi çıkmasaydı bu ise baslyacaklara önerim yarısı pesin yarısı is tesliminde alsınlar ve sakın ha sakın sura söyle olsa bura böyle olsa seklinde sorulara cevap verirken yaparız demek büyük hata çünkü kod vs bilinmediği için müsteriler tarafından sizin yaparız dediğiniz olaylar 2 3 gününüzü alır.. benim bu islerle uğrasırken ekrana bakmaktan midemin bulandığı afedersiniz ama lavaboya bile aktarım yaparken ve kod eklerken nokta virgül hatasından sonra 2 gün sorun nerdeymis diye uğrasmamak için birlikte girdiğim çok olmustur.....Net olarak altta sitem aracılığıyla toplamda.. 8.000 sadece 3 aday sitesi ref lerde var bir rehber bir de silah firma sitesi yaparak 8000 civarı masraflarına (toplu sms data ceb numarası satın alma 9 0850 hat basvurusu ve 1000 adet numarasa sesli 30 saniyelik mesaji da hediye olarak verdiğimi ayrıca bld bsk adaylarının tanıtım sms lerini çekme isini de çıkarsak 7000 temiz 1,5 ayda .. tabi online bilet satıs sistemi de aylıt 70 80 90 dan asağı getirmiyor satıs bası 8 tl den hesaplarsak....

Ek Olarak:

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

3-4 ay sadece Web Tasarım işi alarak geçinmeye çalıştım. Beni gaza getiren olay bir ayda 2 bin 500 liralık iş almam oldu. O parayı 3 ayda alabildim. Sonra ki 3 ay boyunca sadece 500 liralık iş alabildim. Burada reklam, hosting, domain giderleri hariçtir.
Bu işten adam gibi geçinmeyi düşünüyorsan kenarda 30 bin lira paran, yanında en az bir pazarlamacı diğeri profesyonel web master olacak ve ofis sahibi olup şirket olman gerekiyor. İnternetinde her alanında gelir elde etmeye çalışman gerekiyor. Yani sadece web sitesi yaparak kazanmak çok zor.
Kendim için site yapmak dışında artık biri "bana web sitesi yap" diye yalvarmadığı sürece web sitesi yapmıyorum. Bana gelen maillere dahi cevap vermiyorum.

30 Binlira hikaye kendi basına yapabilirsin Yöntemleri açıklıyorum
SADECE 200 TL Sermaye ile bu islem yapılabilir..

1-oncelikle bir host kaliteli bir domain...

2-0850 Li bir numara ki ücretsizdir örnek benimki bireyselim sirkete bağlı değil reklam olmasın yazının sonunda örneklemeleri vereceğim...

3-Sistemleri yayınlayacaksınız demolar olusturup

AÇIKLAMA
herkes kazansın kimse burda ne yaptığını açıklamaz normalde kazandım ettim diyenlere bakmayın burdaki ortamda hep webmasterlar ve adayları vardır kendi içimizdeyiz yani onun için zararı yok yöntemleri iyi okuyun

4- Reklam açısından açtığınız domaine ait kurduğunuz sitede seo kelimeleriniseçin ve kesinlikle olmazsa olması twit face pint g+ ve benim bilmediğim resimle açıklayacağım sosyal ağların hepsine ben (YUim.net) i kullanıyorum geyette memnunum siteme 300 den asağı girmez ) günlük 10 kisiden asağıda aramamazlık olmaz...

resmi koyacağım..

5 . gittigidiyor sanalpazar gibi rast gele ilgi çeken bir ürün illaki referanslarınız yayınlansın müsteri bakacağı ilk sey bu adamdan alan olmus mu memnun mu budur..

6.adword ve addense zor is ama 2-3 ayda pin gelir

7 mutlaka toplu sms paneli alınması ve müsterinin webden sms islerine paneli vermeden siz yapmalısınız ki devamlı kira gibi isi düstügünde geliriniz olsun

8) demo 30 saniyelik bayan sesi ile kampanya duyurusu yapılacak ve belirlenen numaralara 0850 li numara dan panelden onumaralara kampanya dinletilecek SESLİ SMS

9)Hangi ilde veya ilçedeyseniz mutlaka o ilin veya ilçenin haber sitesini ücretsiz kurun içerik ekleyi belli bir müddet sonra satılığa çıkarın

10 ) Yine hangi ildeyseniz rehber sitesine girip :) cep numaraları vardır firmaların avukatların emlakcıların bunların cep numaralarına web sitesi duyurusu yapın

SAYSAM 100 KÜSÜR MADDE VAR AKLIMA GELENLERİ YAZDIM SİMDİLİK ..

Ayrıntılı bilgi isteyen pm atabilir vaktim oldukça açık olarak ÖZELDEN değil açık olarak buraya cevapları yazabilirim

mesala diyarbakiremlakilan.com diyarotosanayi.com diyarsilah.com vs örnekler çok benim panelde her biri satıldı ...

Sayın yetkilinin affına sıgınarak resimleri ve web sitesi satısı yapmak isteyenlere önerilerin örneklerini yayınlıyorum ..

1)Numaram mesala isteye daha eklemedim 0850 302 63 31 ücretsiz alınabilir

2)Site HazirWebSiteniz.com

3)Gittigidiyor.com/nettemarketim

4) Sanal pazar üyelik linki yazarız sonra :)

5) Yuim tüm sosyal ağlara yazılarınızı imletir (15 sayfaya iletilerinizi imleme yapar..

YİNEDE BUNLARA RAĞMEN 500 tl domain hosting cebinizden çıkan para 10.000 müsteriden beklersiniz avucunuzu yalarsınız ancak ve ancak alacağınız miktar 4000 dir. :)) 13 senedir yasadığım tecrübedir...pesin para ile yaparsanız tek tük 2 ayda bir.. o da belki yaparsınız .. müsterim bol olsun diyorsanızda yukarıda yazdıklarıma katlanacaksınız..

Ek Olarak: Wordpres sitesi olanlar için yuim değilde thats wp yi tercih etmelerini kesinlikle öneririm grafiklerle %500 seklinde hit ve ziyaretçi sayısının arttığı görünebilir..

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)

nettemarketim adlı üyeden alıntı

2005 de bırakmıstım bu sene nisan ayında bayi paketi alarak kurayım kenarda dursun ek gelir dedik ama tüm vaktimi aldı nerde .. Özet geç ABİ

Abi ne yaptın ya tüm hayat hikayeni anlatmışsın :)
LeventPOLAT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al