wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni bir blog

24 Mesajlar 2.663 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Sizin olayınız aynen şöyle;
Bu şehirde gezilecek alan bulamadım. Bu yüzden şehir dışına, xxx iline gideceğim. Gittiğim yerde de tıpkı buradaki gibi gece gündüz evde duracağım, dışarı çıkıp gezmeyeceğim. Buna rağmen siz bana o şehirdeki gezilesi mümkün alanları söylerseniz sevinirim. Maksat o şehire gitmek olsun.

Bu yüzden bilginiz olan bir konu falan da yoksa sanki zorla açıyormuşsunuz gibi boşverin blog açmayı.

Buna rağmen açmak istiyorsanız, web işleri ile uğraşmayı seviyorsanız ve blog ile ilgili bilginiz/fikriniz de yoksa ne yapacaksınız? Cevap basit. Acele etmeden ya bir konu bulup bu konu hakkında kendinizi geliştirmeye başlayacaksanız, kendinizi de bu konuda yeterli hissettiğiniz zaman blog açacaksınız ya da gerekirse 5-6 ay olsun, site açmadan önce tutabilecek fikirler peşinde koşacaksınız. O fikri bulduğunuzda da bütün gerekenleri hazırlayıp siteyi açacaksınız ve o kadar. Gerisi kendiliğinden gelir.

wmaraci
reklam

ssusar4 ssusar4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Sizin olayınız aynen şöyle;
Bu şehirde gezilecek alan bulamadım. Bu yüzden şehir dışına, xxx iline gideceğim. Gittiğim yerde de tıpkı buradaki gibi gece gündüz evde duracağım, dışarı çıkıp gezmeyeceğim. Buna rağmen siz bana o şehirdeki gezilesi mümkün alanları söylerseniz sevinirim. Maksat o şehire gitmek olsun.

Bu yüzden bilginiz olan bir konu falan da yoksa sanki zorla açıyormuşsunuz gibi boşverin blog açmayı.

Buna rağmen açmak istiyorsanız, web işleri ile uğraşmayı seviyorsanız ve blog ile ilgili bilginiz/fikriniz de yoksa ne yapacaksınız? Cevap basit. Acele etmeden ya bir konu bulup bu konu hakkında kendinizi geliştirmeye başlayacaksanız, kendinizi de bu konuda yeterli hissettiğiniz zaman blog açacaksınız ya da gerekirse 5-6 ay olsun, site açmadan önce tutabilecek fikirler peşinde koşacaksınız. O fikri bulduğunuzda da bütün gerekenleri hazırlayıp siteyi açacaksınız ve o kadar. Gerisi kendiliğinden gelir.

Teşekkür ederim. O zaman kendimi programlama konusunda geliştireyim. Hem güncel hayatta faydası olur hemde site açmamda. Teşekkürler

Güncel Teknoloji Haberleri www.gunceltekno.com

easlanhan easlanhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Private Sector
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 819
  • Beğeniler 1 / 211
  • Ticaret 0, (%0)

ssusar4 adlı üyeden alıntı

Uyarınız için teşekkür ederim. Dikkat edeceğim. Bu arada konu ile fikriniz var mı?

Bunu tek bir şekilde çözebilirsin. "Kendine bir slogan bul"

Anladım ki bilginiz olmadığı halde bir şeyler yazmak istiyorsunuz. Bu iyi bir etkileşim. Fakat bilgi sahibi olmadan bir şey yazmak güç olsa gerek. Ben bunun üstesinden gelirim diyorsanız; daha önce bahsettiğim gibi "kendinize bir slogan" bularak önce amacınızı belirleyin.

Benim sloganım, "Hayata dair ilginç kareler, hayatıma dair gerçekler" dedim.

Bununla bağlantılı olarak hayatta gözlemlediğim ilginç olayları ve kendi hayatımdaki gerçekler ile bağdaştırarak blog yazılarımı yazıyorum.

Tavsiyem,

- Bolca kitap okuyun. Yazmak için önce bilmek gerekir.
- Günlük gazete alışkanlığı edinin. Her şey sadece internet değil, gerçek hayatta neler olup bitiyor takip edin.
- Film ve tiyatroya zaman buldukça mutlaka gidin.
- Yaşınız kaç olursa olsun, ister 16 isterse de 40 kesinlikle ve kesinlikle araştırın. Hayatta bir nebze dahi ölmeden gerçekleri öğrenmek istiyor ve bir şeyler paylaşmak istiyorsanız merak edin.

ssusar4 ssusar4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

easlanhan adlı üyeden alıntı

Bunu tek bir şekilde çözebilirsin. "Kendine bir slogan bul"

Anladım ki bilginiz olmadığı halde bir şeyler yazmak istiyorsunuz. Bu iyi bir etkileşim. Fakat bilgi sahibi olmadan bir şey yazmak güç olsa gerek. Ben bunun üstesinden gelirim diyorsanız; daha önce bahsettiğim gibi "kendinize bir slogan" bularak önce amacınızı belirleyin.

Benim sloganım, "Hayata dair ilginç kareler, hayatıma dair gerçekler" dedim.

Bununla bağlantılı olarak hayatta gözlemlediğim ilginç olayları ve kendi hayatımdaki gerçekler ile bağdaştırarak blog yazılarımı yazıyorum.

Tavsiyem,

- Bolca kitap okuyun. Yazmak için önce bilmek gerekir.
- Günlük gazete alışkanlığı edinin. Her şey sadece internet değil, gerçek hayatta neler olup bitiyor takip edin.
- Film ve tiyatroya zaman buldukça mutlaka gidin.
- Yaşınız kaç olursa olsun, ister 16 isterse de 40 kesinlikle ve kesinlikle araştırın. Hayatta bir nebze dahi ölmeden gerçekleri öğrenmek istiyor ve bir şeyler paylaşmak istiyorsanız merak edin.

Teşekkür ederim söylediklerinizi değerlendireceğim.

Güncel Teknoloji Haberleri www.gunceltekno.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al