wmaraci reklam
lidertakipci

KoPortfolio v1 Tema

5 Mesajlar 1.095 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kero3458 kero3458 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba Arkadaşlar,
Bazı forumdaki arkadaşlardan gördüm güzel tasarımlar yapmışlar. Bende yapsam nasıl olur düşüncesiyle bende yapmaya karar verdim, ve ortaya böyle bir şey çıktı.

Eğerki hayrına kodlayacak birisi olursa tasarım dosyasını verebilirim :)
Olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi belirtiniz lütfen :)

Facebook Sayfamız

wmaraci
reklam

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Yaptığın her tasarım için daha çok düşünmeli, ve daha çok çalışmalısın. Emek verildiği ancak o zaman anlaşılır. Ben bu tasarımda yan yana-alt alta dizilmiş resimlerden başka tasarımsal bir şey göremiyorum. Daha çok emek verilmiş, üzerinde daha çok durulmuş tasarımlar bekliyoruz senden.
Cals

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Yaptığın her tasarım için daha çok düşünmeli, ve daha çok çalışmalısın. Emek verildiği ancak o zaman anlaşılır. Ben bu tasarımda yan yana-alt alta dizilmiş resimlerden başka tasarımsal bir şey göremiyorum. Daha çok emek verilmiş, üzerinde daha çok durulmuş tasarımlar bekliyoruz senden.

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ancak bir portfolyo tasarımına resimleri koymaktan başka ne yapabilirim ki ?

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

kero3458 adlı üyeden alıntı

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ancak bir portfolyo tasarımına resimleri koymaktan başka ne yapabilirim ki ?

İnternette birçok portfolyo örneği bulursun. Bak bakalım, aralarında ne gibi farklar var, ortak noktaları neler, nelere dikkat edilmiş. Mesela her öğenin fareyi üzerine getirdiğinde nasıl değişeceği gibi şeyleri yansıtabilirsin. Son kullanıcıyı memnun edecek olan sensin. Yani orası sana kalmış. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

İnternette birçok portfolyo örneği bulursun. Bak bakalım, aralarında ne gibi farklar var, ortak noktaları neler, nelere dikkat edilmiş. Mesela her öğenin fareyi üzerine getirdiğinde nasıl değişeceği gibi şeyleri yansıtabilirsin. Son kullanıcıyı memnun edecek olan sensin. Yani orası sana kalmış. :)

Teşekkür ederim birdahaki tasarım yapışımda dediklerinizi göz önünde bulunduracağım.
İlk tasarımım diyerek bahane gibi soylemek istemem ancak ilerki tasarımlarımdan emin olabilirsiniz ki daha iyi şeyler çıkacaktır.
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al