wmaraci reklam
lidertakipci

Saldırı Serveri Hakkında.

27 Mesajlar 4.732 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

YaSaL YaSaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Satış Temsilcisi
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Merhaba İyi Forumlar,

Yeni Bir Girişim Projesine Girmek Üzereyiz Fakat Saglam Sunucu Yani Saldirilarda Düsmeyecek null edilmeyecek bir server alma peşindeyiz bunun için bir arkadaşla anlastık aylık ödeme olarak 10 gbit e kadar koruya bilecegini söylüyor yanlız ben bunu test etmek istiyorum kendim bizzat. Bunun İçin Bir Server Kiralamayı Düsünüyorum. Önere Bileceginiz Bir Firma Varmı Saldırıya Göz Yuman.:) Varsa Konu Altından Yazmayınız Pm Olarak İletirseniz Sevinirim. 1gbit E Kadar Kessin Bu Bana Kafidir Dedim. Adam Deneye Bilirsiniz Diyor Bakacagiz Teşekkürler Beni Dinleyip Yorum Yaptıgınız için iyi akşamlar iyi forumlar dilerim. Herkese

wmaraci
reklam

Codeinteger Codeinteger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek php mysql yazılımcısı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
hahaha çok güldürdünüz beni , sırf bunun içnide sunucu kiralıcaksınız demek, bukadar masrafa girmeye gerek varmı ? açın bir Premium Cloudflare hesabı keyfinize bakın , hem daha az maliyetle işi kurtarırsınız.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)

Codeinteger adlı üyeden alıntı

hahaha çok güldürdünüz beni , sırf bunun içnide sunucu kiralıcaksınız demek, bukadar masrafa girmeye gerek varmı ? açın bir Premium Cloudflare hesabı keyfinize bakın , hem daha az maliyetle işi kurtarırsınız.

bir mukabil :)

kubilayinfo kubilayinfo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ------
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
10Gbit saldırıyı engellemek için gerçekten çok güçlü bir altyapı gerekir,kimle anlaştığınızı öğrenebilirmiyim?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

senin actıgın cloudfra http saldırıları keser cigerim:) benim sorunum tcp syn ve spoff iple saldıran sahislarin emellerini bosa cıkarmak

• Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ------
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

YaSaL adlı üyeden alıntı

senin actıgın cloudfra http saldırıları keser cigerim:) benim sorunum tcp syn ve spoff iple saldıran sahislarin emellerini bosa cıkarmak

SYN-DOS-BOTNET-SPOOF saldırılarını ciddi anlamda,profesyonelce engelleyebilecek altyapıya sahibim,iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

CF'nin sağladığı destek basit SPOOF-SYN saldırılarında bile yelkenleri aşşağı çekiyor,sizde beni çok güldürdünüz (:

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)
Herhangi bir sektörde dişli rakip olamamışlar bilmez Asya'dan gelen spoof ipleri, intihar eğilimlerini :)

Skype'dan ekledim Kubilay bey, kabul ederseniz sevinirim.

Codeinteger Codeinteger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek php mysql yazılımcısı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 3, (%67)
cahilmisin kubilay gidip beleş cloudflare kullanırsan tabiki yelkenleri aşağı indirir, git premium kullan ömründe kullandınmı hiç pre ? :D bedavaya alışmışsınız sonrada hizmet bekliyorsunuz. benim ömrüm botnet yemekle geçti ciğerlerim soldu neyin kafasındasınız siz :D UDP leri nasıl engelliyeceksiz kubi ? bırak allasen :P

• Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar konuyu kaydırmayın lütfen:) bize lazım olacak serveri tesis etmeye bakıyorum :D adamlar diyor kesiyor onu cözmekle ugrasıyorum tartısmayalım ve konuyu baltalamayalım.)

• Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ------
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

cahilmisin kubilay gidip beleş cloudflare kullanırsan tabiki yelkenleri aşağı indirir, git premium kullan ömründe kullandınmı hiç pre ? :D bedavaya alışmışsınız sonrada hizmet bekliyorsunuz. benim ömrüm botnet yemekle geçti ciğerlerim soldu neyin kafasındasınız siz :D UDP leri nasıl engelliyeceksiz kubi ? bırak allasen :P

Sadece,Saldırı-Güvenlik alanlarında 9 yıllık saha tecrübem var,junpier n.-cf karşılaştırmasında,zaten premium kullandık cf diyerek övdüğünüz sistem sadece basit saldırıları kendi düzeyinde engeller,benimde ömrüm saldırı engellemek-sistem güvenliği sağlamakla geçti,UDP diye tabir ettiğiniz juno saldırıları port kapatarak engellenebilen basit bir saldırı türüdür,uslubunuza dikkat ediniz,"bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz" sözünü hatırlatırım.
Picef

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al