freelance iş ilanları

Film siteme bot mu alsam yoksa Servermı

13 Mesajlar 1.781 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

Nobledestiny adlı üyeden alıntı

Bu işlere yeni girmiş birisi olarak sence doğru bi adım mı attım reşit değilim daha ayrıca yasal uyarıyı koydum ve öğrenciyim cep harçlığı çıksan

Seni çok iyi anlıyorum, şimdi güzel kardeşim bot ile bir çok siteye içerik girip siteleri küçük gelirler elde edecek seviyeye getirebilirsin bunun sana faydası olur, yasal olarak başlangıçta sıkıntı yaşamazsın fakat hitin 5-10 k üstüne çıktığında belli başlı filmlerde özellikle yerli filmlerde ilk sıra, ilk sayfalara geldiğinde dosyaları sen barındırmasan bile warez içeriği dağıtmaya yada paylaşmaya ortam sağladığın için sıkıntı yaşarsın 10 k hit ile senin peşine düşmezler ama şunu yaparlar telif hakkı koruyucusu firma hosting firmana ulaşır onlarda siteni kapatır, hatta başıma gelen olan bizim sunucular yurt dışındaydı eklediğim bir kaç film yüksek hit alınca direk yurt dışındaki sunucuları kapatmışlar hosting firması zor açtırmıştı engellemeyi. ( :

Sana en güzel tavsiyem şu olur, kodlama, photoshop filan öğren bu alana yönel yada adsense geliri kazanabileceğin alanlarda site aç tavsiyem bu olur, tavsiyemden daha hızlı para kazanmak istersende film sitesinin getirisi iyidir hatta en iyisi Xyz'dir fakat hiç tavsiye etmem.

wmaraci
reklam

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Seni çok iyi anlıyorum, şimdi güzel kardeşim bot ile bir çok siteye içerik girip siteleri küçük gelirler elde edecek seviyeye getirebilirsin bunun sana faydası olur, yasal olarak başlangıçta sıkıntı yaşamazsın fakat hitin 5-10 k üstüne çıktığında belli başlı filmlerde özellikle yerli filmlerde ilk sıra, ilk sayfalara geldiğinde dosyaları sen barındırmasan bile warez içeriği dağıtmaya yada paylaşmaya ortam sağladığın için sıkıntı yaşarsın 10 k hit ile senin peşine düşmezler ama şunu yaparlar telif hakkı koruyucusu firma hosting firmana ulaşır onlarda siteni kapatır, hatta başıma gelen olan bizim sunucular yurt dışındaydı eklediğim bir kaç film yüksek hit alınca direk yurt dışındaki sunucuları kapatmışlar hosting firması zor açtırmıştı engellemeyi. ( :

Sana en güzel tavsiyem şu olur, kodlama, photoshop filan öğren bu alana yönel yada adsense geliri kazanabileceğin alanlarda site aç tavsiyem bu olur, tavsiyemden daha hızlı para kazanmak istersende film sitesinin getirisi iyidir hatta en iyisi Xyz'dir fakat hiç tavsiye etmem.

xyz düşünmüyorum. Adsense geliri kazanmak istiyorum amacım o, Ayrıca yerli film koymıcağim hosting firmamda warez serbest arvixe çünkü

burakreis burakreis Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Teknik Destek
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arvixe hiçbir Türkiye'den gelen bilgi kararını dikkate almamaktadır. Sadece ABD mahkemelerini dikkate almaktadır. Güvenle kullanabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al