wmaraci reklam

Google+'ta tehlike çanları çalıyor!

10 Mesajlar 1.785 Okunma
smmexpress

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Büyük fırtınalar kopartarak ortaya çıkan Google+ için iyi günler geride mi kaldı?

Google'ın büyük beklentilerle hayata geçirdiği yeni sosyal ağ portalı Google+ için tehlike çanları çalmaya başladı.

89n.com'da yayınlanan habere göre 25 milyon kullanıcıya kısa sürede ulaşan Google Plus'ta kullanıcılar ortalamanın çok altında ileti paylaşmaya başladı. Geçen her gün paylaşılan iletilerde azalma görülürken, Google Plus'ta gönderilen iletilerde toplamda yüzde 41 düşüş yaşandı.

Haberi yayınlanan site, Google Plus'ı Twitter'a entegre eden MessageFilter aracını kullanan 7000 Google Plus kullanıcısını baz alarak bu veriye ulaştı.

Her ne kadar bu veriler tamamiyle gerçeği yansıtmasa da şu soruyu kendinize sorarak da bir çıkarımda bulunma şansınız var: Google Plus hesabınızda en son ne zaman bir ileti paylaştınız?

Kaynak: CHIP - http://www.chip.com.tr/konu/google-ta-tehlike-canlari-caliyor_29213.html

wmaraci
reklam

Heryerdeonline Heryerdeonline Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 14 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Gerçeği yansıtır mı bilmem ama plusı aktif olarak kullanan biri olarak çok sakinleştiğini söylebilirim.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Google Buzz'da büyük fırtınalar kopararak çıkmıştı ancak sonunu gördük. Galiba google+ içinde durum aynı olacak.

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
Ben şöyle düşünüyorum.Google+ dvaetiyeyle üye almasa çok daha fazla paylaşım olur.İkinci bir eksik ise facebook gibi gruplar-sayfalar olsa daha çok insan gelir

wmaraci
wmaraci

FriedeKind FriedeKind Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1431
  • Beğeniler 101 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
googleplus populer olmaya basladi facede ataga gecti boyle olacagi belliydi

Berk Berk Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 562
  • Beğeniler 64 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Google+ kullanımının azalmasının sebebi, çoğu kişi Facebook ve Twitter'ı aynı anda kullanıyor ve Google+ hep 2. planda kalıyor. Ben bunu kendimden örnek alarak sölüyorum. Ben Google+ çıktığı zaman biraz kullanmaya başladım hoşumada gitti, Facebook'la birlikte kullanıyordum girmeyi ihmal etmiyorum Google+a. Ama ne zaman Twitter kullanmaya başladım Google+ unuttum. Bir de Google+ unutulmak sebebi Markaların sayfa açamaması ve Televizyon Kanallarının mesajlarını ordan alma gibi bir ihtimal olmaması. Dikkat ederseniz çoğu Televizyon Kanalı twitter aracılığıyla sorularını cevaplıyor, ama bu Facebook'ta ve Google+'ta mümkün değil. Ama Facebook yeni yaptığı şeylerle daha çok kullanılmaya başlandı. Google+ hep 2. planda kaldı. Ayrıca bana göre sadece Google servislerini kullanan ve internette çok takılan insanlar görebiliyor Google+ uygulamasını. Çoğu kişi Google+'ı ayrıntılı bir şekilde bilmeyip kullanmasınıda çözemiyorlar.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

TechnicMan adlı üyeden alıntı

Google+ kullanımının azalmasının sebebi, çoğu kişi Facebook ve Twitter'ı aynı anda kullanıyor ve Google+ hep 2. planda kalıyor. Ben bunu kendimden örnek alarak sölüyorum. Ben Google+ çıktığı zaman biraz kullanmaya başladım hoşumada gitti, Facebook'la birlikte kullanıyordum girmeyi ihmal etmiyorum Google+a. Ama ne zaman Twitter kullanmaya başladım Google+ unuttum. Bir de Google+ unutulmak sebebi Markaların sayfa açamaması ve Televizyon Kanallarının mesajlarını ordan alma gibi bir ihtimal olmaması. Dikkat ederseniz çoğu Televizyon Kanalı twitter aracılığıyla sorularını cevaplıyor, ama bu Facebook'ta ve Google+'ta mümkün değil. Ama Facebook yeni yaptığı şeylerle daha çok kullanılmaya başlandı. Google+ hep 2. planda kaldı. Ayrıca bana göre sadece Google servislerini kullanan ve internette çok takılan insanlar görebiliyor Google+ uygulamasını. Çoğu kişi Google+'ı ayrıntılı bir şekilde bilmeyip kullanmasınıda çözemiyorlar.

Kesinlikle katılıyorum.

seckinn seckinn baktım+gördüm Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek afilliate
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
bir davetiyem bile olmadı kaç zamandır.çalsın tabi çanları ohh olsun :D

Bugras Bugras WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek M.I.S
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 75 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Şunu çok rahat söyleyebilirim, Google sadece arama motorunda başarılı kalıcak diğer yaptıkları google plus gibi eriyip gidicek.

MertCanatan MertCanatan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 /
  • Meslek
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Darq5 adlı üyeden alıntı

Şunu çok rahat söyleyebilirim, Google sadece arama motorunda başarılı kalıcak diğer yaptıkları google plus gibi eriyip gidicek.

Yiğidi öldü hakkını yeme, GMail, Google Translate ayrıca satın alıp geliştirdiği Youtube ve Blogger gibi göz ardı edilemeyecek birçok Google servisi var vce bunlar da hayatımızın içine işlemiş durumda. Yani en azından benim öyle :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al