wmaraci reklam

Tablet önerebilir misiniz

19 Mesajlar 2.042 Okunma
smmexpress

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
asus hd7 al bakmadigim denemedigim cihaz yok denecek kadar azdir.
dip not paran varsa nexus7 al
haa. ben macera ariyorum diyorsan elbette cin mali usb baglanabilen ekran cozunurlugu bes para etmeyen sarji gitmeyen wirelesesi modemden 5 mt uzaklasinca cekmeyen bir tablet al derim.
bana baska soru sormayacagina eminim

wmaraci
reklam

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
7" tablet bugun baktım küçük gibi geldi benim asıl amacım hem vakit geçirmek hemde office dosyalarını düzenlemek falan galaxy tab 3 e baktım oda idare eder gibi ama 7" olduğu için pek yaklaşmak istemiyorum .s

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
office programlarini duzenlemek biraz sikici olabiliyor tabletlerde eglenmek istiyorsan parana kiyacaksin 700 tl leri gozden cikaracaksin samsung lar isini gorecektir

TradeOne TradeOne Yazılım geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Yazılım geliştiricisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 59 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
aşağıdaki kriterlere göre arayın bir çok model otomatik olarak seçim dışı kalacağı için bulması kolay olur:
1- Şahsen kasasında hardware button güç ve ses açma kısma düğmeleri yanında fazladan back, menu ve home olarak 3 tane fazladan fiziksel düğme) olmasını tavsiye ediyorum
bunlar olmazsa ekranın altında bir şerit şeklinde bu iş için atanmış bir bölüm oluyor sanal düğmeler ekranda sabit olarak orda oluyor bu sebeple ekranınızın kullanılabilir alanı azalıyor ayrıca bence çok çirkin ve rahatsız edici duruyor o düğmeler ekranda. Tabi zevk meselesi belki sizin için sorun değildir.
2- navigasyon lazımsa mutlaka sorun gerçekten GPS çipi var mı yoksa soft gps mi var (wifi üzerinden lokasyon bulmaya çalışan altyapı)
3- hızlandırma, döndürme sensörü mutlaka olsun.
4- ışığa duyarlı sensörü olsun yoksa pil boşuna bitiyor.
5- 3,000mAh altında bataryası olmasın.
6- en az çift çekirdekli cortex-A9 işlemcisi ve 1 gb ram ve en az 8 gb dahili belleği olsun.
7- hdmi çıkışı olsun
8- root edilebilen cyanogenmod'un desteklediği bir tablet olsun başka türlü google marketteki el fenerine bile reklam koyan saçma sapan programları indirdikçe sisteminiz şişmesin, özellikle kalkıp telefon defterinize bile kaşla göz arasında kurulurken erişim alan bu rezil programların arka tarafta çalışan, sistemi sömüren servislerini, reklamlarını kapatabilesiniz, ve de diğer ince sistem ayarlarını yapabilesiniz. özellikle fabrikadan çıkma (özellikle samsungun) o da olsun bu da olsun bunu da tanıtalım mantığıyla tıkabasa şişirilmiş bir sürü boşuna pil yiyen servislerinden kurtulmanın tek yolu modifiye edilmiş root hakkı olan rom kullanmaktan geçiyor, başka türlü kendi tabletinize misafir kullanıcı olursunuz ancak.

Galaxy Tab 3 7" benim tavsiyemdir ama dediğim gibi kendi stock yani fabrikadan gelen yazılımından kurtulup cyanogenmod kurarsanız.

kolay gelsin.

wmaraci
wmaraci

yakarbey yakarbey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek teknisyen,web
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 100 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
blackberry playbook 16 Gb var ikinci el

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-casper-nirvana-7-garantili-3g-yok-145068728/detay/

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1919
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Büyük istiyorsan nexus 10 al. Google tableti olduğundan güncellemeri en erken sen alırsın.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/nexus-10-16gb-google-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari%2C36829.html

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)

TradeOne adlı üyeden alıntı

aşağıdaki kriterlere göre arayın bir çok model otomatik olarak seçim dışı kalacağı için bulması kolay olur:
1- Şahsen kasasında hardware button güç ve ses açma kısma düğmeleri yanında fazladan back, menu ve home olarak 3 tane fazladan fiziksel düğme) olmasını tavsiye ediyorum
bunlar olmazsa ekranın altında bir şerit şeklinde bu iş için atanmış bir bölüm oluyor sanal düğmeler ekranda sabit olarak orda oluyor bu sebeple ekranınızın kullanılabilir alanı azalıyor ayrıca bence çok çirkin ve rahatsız edici duruyor o düğmeler ekranda. Tabi zevk meselesi belki sizin için sorun değildir.
2- navigasyon lazımsa mutlaka sorun gerçekten GPS çipi var mı yoksa soft gps mi var (wifi üzerinden lokasyon bulmaya çalışan altyapı)
3- hızlandırma, döndürme sensörü mutlaka olsun.
4- ışığa duyarlı sensörü olsun yoksa pil boşuna bitiyor.
5- 3,000mAh altında bataryası olmasın.
6- en az çift çekirdekli cortex-A9 işlemcisi ve 1 gb ram ve en az 8 gb dahili belleği olsun.
7- hdmi çıkışı olsun
8- root edilebilen cyanogenmod'un desteklediği bir tablet olsun başka türlü google marketteki el fenerine bile reklam koyan saçma sapan programları indirdikçe sisteminiz şişmesin, özellikle kalkıp telefon defterinize bile kaşla göz arasında kurulurken erişim alan bu rezil programların arka tarafta çalışan, sistemi sömüren servislerini, reklamlarını kapatabilesiniz, ve de diğer ince sistem ayarlarını yapabilesiniz. özellikle fabrikadan çıkma (özellikle samsungun) o da olsun bu da olsun bunu da tanıtalım mantığıyla tıkabasa şişirilmiş bir sürü boşuna pil yiyen servislerinden kurtulmanın tek yolu modifiye edilmiş root hakkı olan rom kullanmaktan geçiyor, başka türlü kendi tabletinize misafir kullanıcı olursunuz ancak.

Galaxy Tab 3 7" benim tavsiyemdir ama dediğim gibi kendi stock yani fabrikadan gelen yazılımından kurtulup cyanogenmod kurarsanız.

kolay gelsin.

Bilgi için teşekkür ederim

yakarbey adlı üyeden alıntı

blackberry playbook 16 Gb var ikinci el

2. el tercih etmiyorum k. bakmayın .s

2. el tercih etmiyorum k. bakmayın .s

Gerilim adlı üyeden alıntı

Büyük istiyorsan nexus 10 al. Google tableti olduğundan güncellemeri en erken sen alırsın.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/nexus-10-16gb-google-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari%2C36829.html

ermaneray adlı üyeden alıntı

office programlarini duzenlemek biraz sikici olabiliyor tabletlerde eglenmek istiyorsan parana kiyacaksin 700 tl leri gozden cikaracaksin samsung lar isini gorecektir

nexus 10 ideal gibi onu almayı düşünüyorum biraz daha araştırımyım büyük ihtimal nexus 10

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)

anqelofde4th adlı üyeden alıntı

peki hocam teşekkür ederim . biraz araştırayım tab 3 ü olmadı öyle yapalım

iki gün önce aldım düşüncelerimi belirttim. Ama orta halli alacaksanız tab 3 öneririm dün teknosada 16gb 300tldi. ama excell kullanmadım o konuda birşey diyemem.
Barun

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al