wmaraci reklam

Henüz yeniyim sizce nasıl başlayayım ?

4 Mesajlar 746 Okunma
wmaraci reklam

videotub videotub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yt işinde daha yeniyim, tecrübeli arkadaşlarımızdan yardım istiyorum, liveleak reuter cnn gibi kanallar telif atar mı ? bir de dizi fragman vine spor konularında neler tavsiye edersiniz, şimdiden teşekkürler :)

wmaraci
reklam

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
Tecrübelerime dayanarak söylüyorum;
Acun medya ve neredeyse tüm kanalların dizilerinden, dizi fragmanlarından uzak dur :)
Müzik kliplerinden uzak dur dememe bile gerek yok sanırım :)
Maç özetlerini eklediğin zaman yutturdum zannedebilirsin (ilk yükleyince %70-80 para kazanma aktif oluyor) ancak daha sonra üçüncü taraf içeriği uyarısı bile vermeden anında ihtar yiyorsun.
Ve son olarak video ekledikten sonra üçüncü taraf içeriği uyarısı aldığın videoları kanalında tutma sağı solu belli olmuyor ihtar atabiliyorlar.

3 ihtarda kanalın tamamen kapanır. Ama 2. ihtarı yedikten sonra videoları temizlemeni öneririm. Çünkü 3. ihtarı vermek için bir sebep aramıyorlar 2 ihtarı var deyip direk kapatabiliyorlar. Ve o ana kadar alacaklı olduğun para da yanıyor. (Kendi başıma geldi, Aylık 90$ adsense aktarılmadan kanalım kapandığı için yandı.)

Daha da aklıma gelirse yazarım :)

videotub videotub WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum;
Acun medya ve neredeyse tüm kanalların dizilerinden, dizi fragmanlarından uzak dur :)
Müzik kliplerinden uzak dur dememe bile gerek yok sanırım :)
Maç özetlerini eklediğin zaman yutturdum zannedebilirsin (ilk yükleyince %70-80 para kazanma aktif oluyor) ancak daha sonra üçüncü taraf içeriği uyarısı bile vermeden anında ihtar yiyorsun.
Ve son olarak video ekledikten sonra üçüncü taraf içeriği uyarısı aldığın videoları kanalında tutma sağı solu belli olmuyor ihtar atabiliyorlar.

3 ihtarda kanalın tamamen kapanır. Ama 2. ihtarı yedikten sonra videoları temizlemeni öneririm. Çünkü 3. ihtarı vermek için bir sebep aramıyorlar 2 ihtarı var deyip direk kapatabiliyorlar. Ve o ana kadar alacaklı olduğun para da yanıyor. (Kendi başıma geldi, Aylık 90$ adsense aktarılmadan kanalım kapandığı için yandı.)

Daha da aklıma gelirse yazarım :)

Öncelikle çok teşekkür ederim hocam, bi kaç türk kanalını incelemeye başladım yt üzerinden, cnn ulusal tv gibi kanalların videolarında reklam var, ilk etapta bunlardan deneyerek ilerlemeyi planlıyorum, komik videolar vine vs. de atıcam, ama türkçe içerikle uğraşmanın getirisi çok az sanırım

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

videotub adlı üyeden alıntı

Öncelikle çok teşekkür ederim hocam, bi kaç türk kanalını incelemeye başladım yt üzerinden, cnn ulusal tv gibi kanalların videolarında reklam var, ilk etapta bunlardan deneyerek ilerlemeyi planlıyorum, komik videolar vine vs. de atıcam, ama türkçe içerikle uğraşmanın getirisi çok az sanırım

Hocam Türkiye'de de reklamlar açıldı artık bu yüzden Türkiye'de tutulacağını düşündüğünüz Türk milletinin sevdiği şeyler bellidir onları yakalayıp birazda zamanlamasını tutturursanız Türkçe videolar daha hızlı patlama yapıyor :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al