wmaraci reklam

3. domainimdeki sorun ilk domainimi etkiledi. Yardım lütfen..

6 Mesajlar 692 Okunma
smmexpress

yessil yessil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster | Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 74
  • Ticaret 28, (%100)
İyi günler arkadaşlar. 3. domainimi ekledim. Wordpress kurulumunuda gerçekleştirdim. Sonrasında tema da yükledim, fakat temada en altta olan linklerde falan düzeltme yaptıktan sonra bu site beyaz sayfa olarak kaldı. Tekrar denedim açılmadı, yine boş bir sayfa.

Admim panelinden tekrar girdim bu domaine yüklediğim wordpress i kaldırdım ve tekrar yükledim. Sorun düzeldi. 2. sitemdede sorun yoktu.

Ama farkettim ki ilk siteme giriş yapamıyorum. Host sayfası çıkıyor ve şu hatayı veriyor...

ERROR 500 - INTERNAL SERVER ERROR

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana 7 aylık emek var bu ilk sitemde... :(

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti
wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Farklı veritabanları, farklı host alanı ile 3 farklı sitemi kurdunuz yoksa Subdomain açarak mı yüklediniz yoksa aynı hosta 3 farklı wordpress kurulumu mu yüklediniz yoksa aynı hosttaki 3 farklı wordpress kurulumu aynı veritabanını mı kullanıyor? Ayrıntılı bilgi verirseniz yardımcı olunabilir.
Eğer 3 farklı host alanına 3 farklı wordpress yüklemesi yaptıysanız ve bu 3 hosting aynı Server'da barındırılıyorsa hosting sağlayıcınızdan da kaynaklanabilir. Çünkü herhangi bir saldırı yada zararlı yazılım bulaşmışsa Server'a; Server'da barındırılan diğer sitelere de bulaşıp zarar verebilir.

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)
kullandığınız tema muhtemelen warez ve yapımcısı tarafından şifrelenmiş büyük ihtimallede yapımcının linkini kaldıdığınızda beyaz sayfa çıktı temayı değiştirince düzeliyormu?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 74
  • Ticaret 28, (%100)
Aynı host ta 3 domain barınıyor. Malesef temayı değiştiremedim ve wordpress i son domain için tekrar kurdum. Ama ilk domain sıkıntılı.

wmaraci
wmaraci

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Wordpress kurarken tablo ön eklerini değiştiriyormusunuz? Standart "_wp" olarak kuruluyor. Tablo önekleri karışmıştır büyük ihtimal. Hepsi farklı olmalıydı.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 74
  • Ticaret 28, (%100)
Hayır standart olarak kuruyorum. Ama şuan yaptığım bir çalışmayla olacak zannediyorum. Sorunu giderdiğimde buraya yazarım. Sorun yaşayanlarda faydalanmış olur inşallah.

Ek Olarak: Filezilla dan tüm dosyalara izni 644, tüm klasörlerede 755 yaptım. Kökten çözdüm. İlginiz için teşekkürler..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al