wmaraci reklam

LG G3 Tanıtım Tarihi Belirlendi

5 Mesajlar 929 Okunma
wmaraci reklam

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

LG, G2 modeliyle 2013 yılında adını duyurmayı başaran telefon markalarından biri olmuştu, G2 modeli satışta yüksek rakamları şirkete kazandırdı.

Çok geçmeden LG G3 modeli için 2013 yılında çalışmalara başladı, hala gelişim aşamasında olan telefon hakkında yavaş yavaş bilgiler gelmeye, söylentiler yayılmaya devam ediyor. 2013 yılına göre yüksek özelliklere sahip olan G2, yerini yeni nesli olan G3’e bırakacak, 2014 yılında çıkış yapması planlanan bu telefon için de düşük seviyeli özellikler beklenmemekte.

Henüz cihaz hakkında pek detaylı bilgi olmasa da resmi açıklamalar dışında hem beklenen hem de firma çalışanlarından sızan bilgiler internet ortamına yayılmış durumda. Bunun yanı sıra LG G3 için tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı.

İlk olarak LG G3’ün ekranından bahsedecek olursak, 5.9 inç büyüklüğünde tek elle kullanıma uygun olmayan bir tasarıma sahip olacak. 13 megapiksel kamerası, özel algılayıcı sensörleriyle birlikte gelecek. LG G3’de LG firmasının kendi yonga seti olan Odin yonga seti kullanılacak. Tabi ki bu bilgiler henüz söylenti niteliğinde, ancak geçmişi de göz önünde bulunduracak olursak konsept tahminleri hariç özellik söylentileri genelde aynı oluyor.

LG G3 için henüz bir fiyat belirlenmedi, ancak daha öncede belirttiğimiz gibi tanıtım tarihi teknoloji medyasına açıklandı, LG G3’ün tanıtım tarihi 17 Mayıs olarak belirlendi, tanıtılan tek cihaz bu olmayacak, LG’nin yeni bir çok modelini bu lansmanda görebileceğiz.

ALINTIDIR.

wmaraci
reklam

1dost 1dost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Veteriner Hekim
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
G2 kullanıyorum memnunum. G3'de yine uygun fiyatlı olur diye düşünüyorum. Ekran boyutu dışında

Ek Olarak: G2 kullanıyorum memnunum. G3'de yine uygun fiyatlı olur diye düşünüyorum. Ekran boyutu dışında

WaffenSS WaffenSS variable Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)

1dost adlı üyeden alıntı

G2 kullanıyorum memnunum. G3'de yine uygun fiyatlı olur diye düşünüyorum. Ekran boyutu dışında

Ek Olarak: G2 kullanıyorum memnunum. G3'de yine uygun fiyatlı olur diye düşünüyorum. Ekran boyutu dışında

Bu ekran boyutunu niye büyük yaparlar anlamıyorum.Normal boyutlarda olsun ve özellikleri çok iyi olsun telefonu budur.

1dost 1dost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Veteriner Hekim
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
bir zamanlar s2ye çok büyük derdim. alıştım. g2yi büyük diye kararsız kaldım aldım alıştım. daha büyüğüne alışamam.

wmaraci
wmaraci

ahmetcivelek ahmetcivelek osuranbaykuş Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gemi Operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 58 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş şu telefonları rekabete sokarken boyutuna göre değil de, içindeki işlevselliğe göre ayarlayın ya. Yakında cebimizde led tv taşıyor olacağız. :p Onu bunu bilmem de, kullandığım en iyi pil ömrüne sahip telefondu LG G2. Daha önceki telefonum P920 idi onda da hiç problem yaşamadım. Şimdi Iphone kullanıyorum ama G3 için sabırsızlanıyorummmm. :o

"Paylaşmak, erdemdir."
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al