wmaraci reklam

İnternette nasıl bir site kurarsam para kazanırım ?

54 Mesajlar 5.639 Okunma
smmexpress

dogukanktc dogukanktc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 109 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Bu başlıkla konu açan hiç kimse şimdiye kadar kazanamadı.
Arkadaşa katılıyorum. Amacın sadece kolaydan para kazanmaksa öncede söylemek isterim, ha diyince para kazanmak biraz zor olur hocam. Bence sen ilgi ve yeteneklerine göre bir bölüme kendini sevk edip sevilen köklü bir site kurarsan senin için daha faydalı olur. Hem daha sağlıklı para kazanırsın hem de sevilmeyen bir sektörden kendini de kurtarırsın...

wmaraci
reklam

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Para kazanırsın da asıl konu kazandığın paraya o emek değer mi? Bence değmez en fazla aylık 100-200TL kazanırsın. Para kazanmak istiyorsan gidip çalışman lazım. Veya yaptığın siteyi severek, koşulsuz isteyerek yapacaksın ki iyice büyüsün ve gerçekten iyi para kazansın. Mesela facebook Mark Zuckerberg'in asıl amacı para kazanmak değildi reklamlara site çok büyüdükten sonra başladı şimdi dünya zenginlerinden. Bir de bu işler hazıra konmakla olmuyor gerçekten uğraşman lazım. Scriptini kodluyamıyorsan temasını kodla, daha ne ekliyebilirim diye düşün...

colomb colomb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Siteyle falan uğraşma bence hiç youtube a üye ol belirli aralıklarla sürekli video yükle ve videolara reklam al iyi para kazanırsın :) Şahsen ben üşendiğimden ve işten fırsat olmadığı için yapamıyorum.

kardeş onu denedim onaylamadı youtube başvurumu nasıl yapacam onu yapabilirim aslında daha iyi bu adult veya filmden

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Valla daha once ben yapmadim enistem ilgileniyo ama nasil basvurucaksin onu kurcalamadim hic

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al