wmaraci reklam
lidertakipci

Şehir İle Sınırlı İlan-Firma Tanıtım Sitesi Projesi

4 Mesajlar 670 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Theodor Theodor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba,

Ben yaşadığım şehirle ilgili firma tanıtım sitesi ve ilan sitesi yapmayı düşünüyorum.Elimde iki site için de uygun domainler var.

Önce firma tanıtım sitesini açmak niyetindeyim.Sizce nasıl bir gelir modeli belirlemeliyim?Siteyi tanıtmak için hangi reklam mercilerini tavsiye edersiniz?Ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?

Teşekkürler.

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Esnafların dükkanlarına kapının altından gece broşür ve kartvizit at. Birde şehirle ilgili haber siteleri falan varsa hepsine reklam verebilirsin. Hepsindende alışveriş yapmayı ve arada gidip çay ısmarlamayı falan unutma :)

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bence facebook'taki şehrin sayfaları ile anlaş karşılığında birşey teklif edip admin yada içerik yöneticisi falan olmayı dene normal paylaşım yap arada 1-2 tane de reklamını at daha yararlı olur :)

Theodor Theodor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 2, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Esnafların dükkanlarına kapının altından gece broşür ve kartvizit at. Birde şehirle ilgili haber siteleri falan varsa hepsine reklam verebilirsin. Hepsindende alışveriş yapmayı ve arada gidip çay ısmarlamayı falan unutma :)

Broşür olabilir tabi ki,benim aklımda başlarda kendim sahaya çıkıp ulaşabileceğim müşterilere sistemi anlatmak ve üyelik satmaya çalışmak.Daha sonra da bunun için prim usulü çalışacak personeller görevlendirmek.Üyelik ücreti çok cüzi olacak tabi ki,fakat aklıma takılan konu,daha önce de esnaflar karşılaşmıştır bu gibi taleplerle,ne tepki verirler acaba?İnternetin tam olarak yaygınlaşmadığı ülkemizde internet reklamcılığına verilecek tepki ne düzeyde olur?

Yeter ki benimle çalışmayı kabul etsinle,gerekirse çay+tost ısmarlarım :)

Ek Olarak:

RuZzGaR adlı üyeden alıntı

Hocam bence facebook'taki şehrin sayfaları ile anlaş karşılığında birşey teklif edip admin yada içerik yöneticisi falan olmayı dene normal paylaşım yap arada 1-2 tane de reklamını at daha yararlı olur :)

İçerik yöneticisi olmadan birşeyler vaad edip yaptırılabilir kardeşim.Mantıklı.

Ek Olarak: Yorum rica edebilir miyim? :)

Ek Olarak: yorum yok mu?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al