wmaraci reklam
lidertakipci

Aptallar İçin SEO

18 Mesajlar 3.132 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TuncaySahin TuncaySahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 897
  • Beğeniler 172 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
En iyi seo en pratik olanıdır.
Arama motorlarına sitenizi ekleyin, sitemapınızı ekleyin, sosyal medyada yazılarınızı paylaşın. Yazılarınız özgün olsun, konuyla alakalı etiket atın yeter.
Peki bundan sonra ?
Arkana yaslan kahveni yudumla :)

Ben bunu bilirim başkada bir şey demem :)
harddepo

kişi bu mesajı beğendi.

Sana göre aptalca,bana göre şaheser.
wmaraci
reklam

fenomen fenomen Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek internet
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 10 / 57
  • Ticaret 6, (%100)

infected adlı üyeden alıntı

backlink çalışması yapılacaksa neleri önerirsiniz peki?

google nin 1000 çeşit algoritması var denilmektedir, ancak en büyük etken sitenize gelenler ziyaretçilerin sitenizde oyalanması ve güncel olması pastanın en büyük parçasıdır.
backlink alırkende güncel olan sitelerden alınmalı ve kalıcı olmalıdır.
TheSeoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

CrOSsFIRE CrOSsFIRE cvindir.org Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 507
  • Beğeniler 57 / 46
  • Ticaret 16, (%100)

fenomen adlı üyeden alıntı

google nin 1000 çeşit algoritması var denilmektedir, ancak en büyük etken sitenize gelenler ziyaretçilerin sitenizde oyalanması ve güncel olması pastanın en büyük parçasıdır.
backlink alırkende güncel olan sitelerden alınmalı ve kalıcı olmalıdır.

Siteme gelen hitlerin ortalama ziyaret suresi 1.34 dk bu iyi bir suremidir ortalama icin?

fenomen fenomen Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek internet
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 10 / 57
  • Ticaret 6, (%100)
tabikide iyi,
bir ziyaretçi sayfana giriş yaptımı 2. bir sayfayıda geziyorsa zaman içeirisinde o sayfanın değeri artarak tırmanacaktır, hemde doğal olarak yükseleceği içinde ileride alt sıralara düşmesi zor olacaktır.

örnek : Googleye aptallar için seo yazın 1. 2. 3. sıradaki çıkan siteleri karşılaştırın aptallar için seo size göre hangisi kaliteli bir bakın. ona göre değerlendirme yapın ;)

wmaraci
wmaraci

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Berkant KONAC adlı üyeden alıntı

Her gün en az 3 yazı, her biri en az 200, 250 kelime güncel özgün. Daha sonrası kafanız rahat yükseliyorsunuz zaten :)

davutkara adlı üyeden alıntı

:d

valla geçenlerde bir konu hakkında bir yazı yazdım 3 aydır rahat sabit hit alıyorum ordan önemli olan şeylerden biride olmayan konular hakkında yazı yazmak

Ben merak ediyorum.. Acaba bu soruma nasıl bir cevap vereceksiniz.. Hani diyorsunuz ya Makalemi yazarım, her gün güncel tutarım gerisi gelir zaten..

index.html olan siteler acaba ne yapıyor :D düşünüyorum da bulamıyorum.. SEO'cular şöyledir böyledir diyorsunuz.. Allah aşkına SEO yapılmayan bir yapı ile alt yapı çalışmaları yapılan bir yapının göstermiş olduğu etkenleri göremeyecek kadar vurgunduymaz değilsinizdir sanırım.. :) Sizi alıntı yaptım kusuruma bakmayın Aslında genel bir alıntı yaparak konuşmam gerekti ama neyse :) ben Susayım en iyisi :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

ykfilmizle ykfilmizle WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 13, (%92)
Google ve botlarına yazılım gözüyle değil de sitemizi gezen gerçek ziyaretçi gözüyle bakılarak içerik, site tasarımı, kodlama, özgünlük, site hızı ve sadelik vs konularına dikkat edilerek yapılırsa bence hiç bir seo çalışmasına gerek kalmayacaktır.

Ek olarak özgünlük kopya içerik olmadan içerik girmektir doğru fakat kendi TARZINIZI da oluşturmak da fayda var bence.. Gerçek hayattaki gibi yani.. Karizmatik insanlar daha fazla ilgi görür değil mi? ;) Aynı mantıkla sitelerinde kendine has bir tarzı ve farklılığı olması gerekir bence

https://hinisim.com

davutkara davutkara Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 20 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Ben merak ediyorum.. Acaba bu soruma nasıl bir cevap vereceksiniz.. Hani diyorsunuz ya Makalemi yazarım, her gün güncel tutarım gerisi gelir zaten..

index.html olan siteler acaba ne yapıyor :D düşünüyorum da bulamıyorum.. SEO'cular şöyledir böyledir diyorsunuz.. Allah aşkına SEO yapılmayan bir yapı ile alt yapı çalışmaları yapılan bir yapının göstermiş olduğu etkenleri göremeyecek kadar vurgunduymaz değilsinizdir sanırım.. :) Sizi alıntı yaptım kusuruma bakmayın Aslında genel bir alıntı yaparak konuşmam gerekti ama neyse :) ben Susayım en iyisi :D

valla bende ne tarafı tuttuğunu tam anlamadım ama gerçi ortada tamda bir taraf yok

benim şahsi görüşüm. Seo diye bir şey var tabiki sonuçta bir resime alt etiketi girip açıklama yapmazsanız google o resim dosyasının ne anlam ifade ettiğini saptayamaz. İmg taglarına girilen alt etiketleri o resmin ne olduğu google a anlatır.

Zaten şimdi temalar seo planı hazırlanarak yapılıyor ki bu piyasada öyle olması şart.

Benim karşı çıktığım şey seo hakkında 2,3 satır tabir öğrenip ortalıkta seocuyum diye dolananlar ben bunlara kızıyorum yoksa hakkını yerine getirenler işini düzgün yapanlar var onlar gerçekten uzman ve bu konu hakkında güncel kalıp kendilerini işine veriyorlar.

Bir tema yapımcısı olarak temalarda seoya dikkat ederim benim yapacağım iş işin malzeme kısmıdır. Yani tema yapımcısı olarak backlink,tanıtım yazıları bunlara bakamam. Onlara seocular bakar ben yapımcı olarak temanın seo ayarlamalarını yaparım ki yapmak zorundayım.

Ama şahsi sitemde seoyu çok önemsemem hit gibi bir isteğim yok varsa beni takip eden arkadaşlar zaten onlar sitemin adresini yazar girerler.

Yani özet kendim için önemsemem ama tema yapımcısı ve bir web programcısı olarak son düzeyde dikkat ederim ve gerekli ayarlamaları yaparım. :)

davutkara.com | DAVUT KARA BLOG | Wordpress Uzmanı

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
başlık çok iyi ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al