wmaraci reklam

Google'dan ziyaretçi gelmiyor.

5 Mesajlar 2.049 Okunma
wmaraci reklam

mhmtcbn mhmtcbn huust.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

09.01.2014 de 3 aylık siteme saldırılar olduğu için Wordpress için bilinen ne güvenlik önlemi varsa aldım. Bunlardan en büyüğü Better WP Security eklentisinin önerdiği değişikliklerdi, sitede hiç bir sorun görünmüyor ne bir tasarım bozukluğu ne fazla reklam ne yazım hatası, ne yavaşlık, ne ulaşılamayan url, nede kurallara aykırı bir şey, hiç bir sorun görünmüyor. 10.01.2014 de gelen google güncelemesinden sonra ziyaretçi sayısı kademeli olarak düştü 250 civarından önce 100 sonra 80 şimdilerde 20 civarlarında, her yerde güncellemenin 2 hafta içinde düzeleceğini okuduk, bekledim bekledim bir değişiklik olmadı. sitedeki başlıkları direk kopyalayıp arama yapıyorum google'da birçoğunda adam gibi sonuç çıkarmıyor, sayfalarımı indexlemesine rağmen benim sayfalarımı da çıkarmıyor yada ikinci üçüncü sayfalarda çıkarıyor, webmaster tools dan bakıyorum hiç bir sorun görünmüyor, ceza mı yedim acaba diye araştırıyorum hiçbir sorun görünmüyor, yandex bile siteye daha fazla ziyaretçi gönderiyor, google da aramalara mantıklı sonuçlar çıkıyordu sitemde saçma sapan şeylerde değil sizce nedir sorun beklemeli miyim ? ne yapmalıyım ?

wmaraci
reklam

weblozi weblozi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest girişimci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 46 / 106
  • Ticaret 0, (%0)
Bu dönemde herhangi bir backlink calışması yaptınız veya yaptırdınız mı

Sana emredildiği gibi dosdoğru ol (HUD: 112)

mhmtcbn mhmtcbn huust.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 22 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Hayır backlink ile ilgili özel hiç bir şey yapılmadı.

Ek Olarak: Şimdi Webmaster Tools'dan > Arama Görünümü > Yapılandırılmış Veri bölümünde neredeyse bütün sayfalarımda aşağıdaki hatayı verdiğini gördüm. Daha öncede kontrol ediyordum ama, böyle bir hata yoktu birden bire oldu, bütün sorunun bu olma ihtimali var mıdır ?

Eksik: author
Eksik: entry-title
Eksik: updated

guzelguzelsozler guzelguzelsozler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Benim de siteme ziyaretci gelmiyor. Sitem www.guzelguzelsozler.blogspot.com iken çok ziyaretçimvardı. Gecen hafta www.guzelguzelsozler.net e yonlendirme yaptim. O gunden beri ziyaretçi sayısı büyük bir hızla düsmeye başladı. Sebebi ne olabilir acaba ?

wmaraci
wmaraci

Masiva Masiva MasivaTurk.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 0 / 78
  • Ticaret 1, (%100)
Görsel index yok denecek kadar az. Bundan kaynaklanıyor olabilir. Eğer sitede sadece yazı varsa kullanıcılar uzun uzun yazıları okumak istemeyeceğinden google arka plana atmış olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al