wmaraci reklam
lidertakipci

HD film izle - MorroFilm.com

6 Mesajlar 597 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zorromorro zorromorro Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar, ben bundan yaklaşık 5 ay önce falan bir film sitesi kurdum. Bu film sitesi diğer film sitelerinden gerek kod olarak , gerekse hız olarak hada hızlı . Kullanılan tema ücretsiz biliyorum fakat gerekli özel ayarları ben şahsen yaptım. ve gözle görülür bir şekilde hız farkını görebiliyoruz diğer film sitelerinden. Bunun için çeşitli araçlardan da tarama yapabilirsiniz. Bunu neden yazdın diyecek olursanızda, bende sizin gibi başka film sitelerinden film izlemek için gezinen bir ziyaretçiydim. Nereye bassam reklamlı film sitelerinde yada 360p film sitelerine rastlıyorum. Hele reklamlı olanlar ömrümü yiyodu valla. Yanımda bir tanıdık oluyor mesela arkadaşım falan olmadık bir yere basıyor fare olmadık reklamlar çıkıyordu. Yani neredeyse bir daha film izlemicektim netten o hale geldim. Daha sonra benim durumumda olan bir çok kullanıcı olabileceği fikri aklıma geldi ve bende bir hd film izleme sitesi açmaya karar verdim. Bu sitenin linki ise www.morrofilm.com neyse girişinden bahsettikten sonra artık birazda içeriğinden bahsedeyim. Filmler günceldir ve her geçen gün güncellenmeyede devam ediyordu. Sitemizde sadece filmler yoktur aynı zamanda ekibimiz tarafından onaylanmış yabancı dizilerde mevcuttur. Filmler 720p HD olmakla beraber son derece hızlı yüklenmektedir çünkü, Dns hattında normal dns bilgileri yerine kaliteli bir dns hizmetinden hizmet almaktayız. Onun dışında tema hızlıdır. Aslında ben pekte sitemiz böyle sitemiz şöyle deme taraftarı değilim. Zaten film izlemek isterseniz 1 kere girip bakarsınız ve yorumunuzu da buraya yazarsınız sizin yorumunuz kötü bile olsa en azından sizden sonra okuyacak kişilere destek olmuş olursunuz ve bizimde siteyi daha düzgün daha derli toplu bir site yapmamız için bize yol göstermiş olursunuz.

wmaraci
reklam

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
Tema falan güzel. Başarılarının devamını dilerim.

izmitekibi izmitekibi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
başarılar tavsiyem siteye filmleri botla bile atsan açıklamalarda değişiklik yap. birebir aynısı alma

http://www.sonfilmler.org

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Öyle yapıyorum zaten dostum :D teşekkürler

wmaraci
wmaraci

smtctk smtctk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bende yeni açtım film sitesinide bana biraz taktik versene :)

http://www.hdmfilmizle.com

• Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
:D dostum hdfilmsitesi kelimesinde goolgede ilk sıradayım ama benim istedgm hd film izle :D istedğim kelimede daha ilk sayfada degılm sana nasıl yardım edeyım :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al