wmaraci reklam

Contact Form 7 Hata Veriyor

5 Mesajlar 630 Okunma
wmaraci reklam

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Sitemde contanct form 7 kullanıyorum. Oluşturduğum bir formda doldurulması gereken 10 alan var. Bu alanları deneme amaçlı doldurup gönderiyorum. Fakat mailime sadece ileti ve mail alanlarına doldurulan bilgiler geliyor. Diğer alanlara doldurulanların hiç biri mailime gelmiyor?

Form Şu: http://egitimkusagi.com/ucretsiz-danismanlik-hizmeti

Sadece Sorunu(nu)z ve E-Postanız kısımlarının mailime gelmesinin sebebi ne olabilir acaba ?

wmaraci
reklam

arslankerim arslankerim Dijital İşler Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital İşler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 13 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam sorunu direk cevaplayamayacağım unuttum kusura bakmayın.Ama belki sizi tatmin etmeyecek ama size jotform'u tavsiye edebilirim.

Jotform ile İletişim Formu Oluşturma

www.stratejiksozluk.com

yemrekomurcu yemrekomurcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 60 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar anladığım kadarı ile sonradan ilave yapmışsınız form'a Forma eklediğiniz şeylerin size mail gelebilmesi için öncelikle eklemiş oldugun form'a bir isim vermeniz lazım mesela ben sonradan fax ekledim ve su sekılde yaptım [text* your-fax] siz bunu yapmadıysanız sizde böyle gözüküyordur [text*8541] tarzı numara gözüküyordur o numaranın oldugu kısma bir isim tanımlamanız lazım daha sonrası bunu sağ alta size gelen mail kısmında yazdırmanız lazım oda şu şekilde
yukarda ki örnekten yola çıkarak [your-fax] bu kısım bu şekilde yaparsanız mail gelicektir anlamadıysanız pm den ulaşın detaylı gösteriyim

Ersumer Ersumer songemi.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 88 / 58
  • Ticaret 15, (%100)

yemrekomurcu adlı üyeden alıntı

Merhabalar anladığım kadarı ile sonradan ilave yapmışsınız form'a Forma eklediğiniz şeylerin size mail gelebilmesi için öncelikle eklemiş oldugun form'a bir isim vermeniz lazım mesela ben sonradan fax ekledim ve su sekılde yaptım [text* your-fax] siz bunu yapmadıysanız sizde böyle gözüküyordur [text*8541] tarzı numara gözüküyordur o numaranın oldugu kısma bir isim tanımlamanız lazım daha sonrası bunu sağ alta size gelen mail kısmında yazdırmanız lazım oda şu şekilde
yukarda ki örnekten yola çıkarak [your-fax] bu kısım bu şekilde yaparsanız mail gelicektir anlamadıysanız pm den ulaşın detaylı gösteriyim

Sorunu çözdüm yardımınızla. Posta kısmına bilgileri girmeyi unutmuşum. Halloldu şimdi. Teşekkürler ...

wmaraci
wmaraci

yemrekomurcu yemrekomurcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 60 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

Ersümer adlı üyeden alıntı

Sorunu çözdüm yardımınızla. Posta kısmına bilgileri girmeyi unutmuşum. Halloldu şimdi. Teşekkürler ...

Sevindim rica ederim kolay gelsin. ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al