Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 İnceleme

Gün geçtikçe artan tablet ilgisinden dolayı yeni model tabletlerin ard arda gelmesine neden oldu.Tablet piyasasında bulunan üst sekmendeki ürünler oldukça fazla özellikleri vardır.Bu üst sekmenlere ucuz fiyatla katılan Prestigio yeni tabletiyle karşımıza çıktı.Bu tablet Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 modelidir.Tam 10.1 inçlik boyutuyla ekran kapasiteleri çok geniştir. Arka panelinde alüminyum malzemesinden oluşan ve renk tonuyla çok beğenilen bir tablet olmuştur.Kalınlığı bakımından diğer rakip tabletlerden çok iyidir.Alüminyum gövde ile gayet şık duran tabletin kutusundan USB dönüştürücü ve bir adet gayet şık duran bir kılıf verilmektedir. Ekran teknolojisi olarak IPS ekran kalitesi kullanılmaktadır.Görsellik ve grafik üzerine 1280x800 piksel görüntü çözünürlüğü sunmaktadır.Tablet ağırlık olarak 622 gramdır.Biraz ağır olduğu kabul edilebilir fakat kalınlık ise 9.5mm ile bu kusuru örtmektedir. MultiPad 4 Quantum 10.1 tablet inceleme konumuzun sonuna gelirken MultiPad 4 Quantum 10.1 tablet teknik inceleme yapalım;

Dört çekirdekli işlemciyle tam olarak 1.6 GHz gibi bir stabil hız sunuyor.Quad Core Mali 400MP grafik birimi bulunmaktadır.Orta derecede oyunlar için idealdir.1 GB Ram bellek bulunmaktadır.8Gb hafızasu vardur.Fakat Micro SD kart ile 32 GB hafızaya kadar artırılıyor.

Resimler Arkadaşlar; Ben Teknosada İndirim Kartım Var Teknosaya Gelmesini Bekliyorum

Kaynak; http://teknolokali.com/prestigio-multipad-4-quantum-10-1-inceleme.html