wmaraci reklam

sitem çok yavaş

27 Mesajlar 2.416 Okunma
smmexpress

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam, siteniz halen çok yavaş durumda. Anladığım kadarıyla bu ne sizden nede temanızdan kaynaklanmakta. Bunun sebebi hostinginizde,
Wmaracı Site analizde belirtilen Sayfa Açılış Hızı: 4.53 sn.

Ayrıca sizinle aynı makinede (IP'de) barınan siteleri tarattım ve onlardan bir kaç tanesine girmeyi denediğimdede aynı sorunun mevcut olduğunu gördüm o sitelerde çok yavaş açılıyor. En kısa zamanda hosting firmanızı değiştirmenizi tavsiye ederim.
ALASTYR, NETİNTERNET, IHS gibi firmalara geçerseniz bir sorun yaşamazsınız ;)

hocam aynı hostingde (natro) www.online-oyuncu.com adlı sitem gayet hızlı ama?

wmaraci
reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

hocam aynı hostingde (natro) www.online-oyuncu.com adlı sitem gayet hızlı ama?

Evet biraz önce 10-15 site ye girmeyi denedim bazıları hızlı bazıları yavaş açılıyor. Anlam veremedim şimdi. Temanızdan kaynaklıda olma ihtimali var birde, diğer dediğim yöntemi dener misiniz?

Wordpres Admin panelinde Temalar kısmında standart wp temalarını aktif edin ardından kendiniz sitenizin ana sayfasına girin açılış hızını kontrol edin eğer bir sorun yoksa bu temanızdanda kaynaklanıyor olabilir. Kontrol ettikten sonra tekrar bu temanızı aktif edin.

Edit: Dersaneye gidiyorum bu yöntemi denediğinizde eğer site hızlı olursa standart temada sorun temanızda demektir. Yeni bir tema bulmaya bakın :/ İyi günler.

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Evet biraz önce 10-15 site ye girmeyi denedim bazıları hızlı bazıları yavaş açılıyor. Anlam veremedim şimdi. Temanızdan kaynaklıda olma ihtimali var birde, diğer dediğim yöntemi dener misiniz?

Wordpres Admin panelinde Temalar kısmında standart wp temalarını aktif edin ardından kendiniz sitenizin ana sayfasına girin açılış hızını kontrol edin eğer bir sorun yoksa bu temanızdanda kaynaklanıyor olabilir. Kontrol ettikten sonra tekrar bu temanızı aktif edin.

Edit: Dersaneye gidiyorum bu yöntemi denediğinizde eğer site hızlı olursa standart temada sorun temanızda demektir. Yeni bir tema bulmaya bakın :/ İyi günler.

hocam dediğinz şekilde yaptım ve sitemde yaklaşık 2.5 saniye hızlanma yaşanıyor standart temalarda. fakat ben bu temayı parayla almıştım :D yok mudur bir çözümü? durun bir de tema sahibinden destek almaya çalışayım

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kısa sürede açılıyor bende wordpress olduğu için CPU biraz fazla kasabilir bu yüzden zaman zaman yavaş açılabilir bence gayet doğal

wmaraci
wmaraci

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
Skype eklediniz, ücretsiz destek verecektim. Fakat tw verir misiniz dediğimde sildiniz, böyle ben dahil kim nasıl yardım etsin. İncelemeden etmeden. Neyse kolay gelsin.

EFSANE! | omerbeyoglu.me

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

xFeyz adlı üyeden alıntı

Skype eklediniz, ücretsiz destek verecektim. Fakat tw verir misiniz dediğimde sildiniz, böyle ben dahil kim nasıl yardım etsin. İncelemeden etmeden. Neyse kolay gelsin.

Hocam kimse tanımadığı birisine tw ftp vermez sonuçta burası her türden insanın girdiği bir yer kişisel algılamayın beni de anlayın. Asla sizinle ilgili değil bu yaptığım.

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Hocam kimse tanımadığı birisine tw ftp vermez sonuçta burası her türden insanın girdiği bir yer kişisel algılamayın beni de anlayın. Asla sizinle ilgili değil bu yaptığım.

Tabi ki anlarım ama en azından güvenemiyorum, durumlar malum hocam. Siteyi inceleyip gerekli raporu öyle sunmayı deneyin diyebilirdiniz açıkcası..

EFSANE! | omerbeyoglu.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al