wmaraci reklam
lidertakipci

Teen Wolf PHP Web Browser :)

5 Mesajlar 940 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SeNKRoN SeNKRoN Coder Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Teen Wolfu Nerdeyse her kes bilir yani öyle düşünüyorum ve bende dedim ki niye bunun bir web browser oyununu yapmaya çalışmıyorum bi deniyim dedim aklıma ilk gladiatus geldi başta 0 dan başladım sonra gladiatusun içerikle biraz birleştirdim sonra üzerine eklentiler kodladım mesela veteriner sistemi, kurt gücü ,sürü sistemi , omega-beta-alfa sistemi admin panel sonra görev sistemi şimdi ise polis sistemini ekliyorum umarım beğenirsiniz ilk önce bi başlangıç halini gösteriyim devam ettikçe sizlerede resim atıcam buraya yani.

Birazda oyunun içinden ve amacından bahsediyim ilk önce oyuna kayıtta herkes omega olarak başlıyor yani yalnız kurt sürüsü yok ancak bir alfa sürü oluşturabiliyor oyunda yani alfa olmadan sürü oluşturamazsınız eğer bir sürüye omegayken katılırsanız sürünün bir parçası olduğunuz için beta olabiliyorsunuz tabiki aynı şekilde betayken sürüden ayrılırsanız ya da atılırsanız omega olarak devam ediyorsunuz ... şimdilik bu kadar anlatıyım merak eden olursa oyunun devamı hakkında da bilgiler paylaşılıcak

Resim-1

Resim-2

RESİM-3

Güncelleme arkadaşlar oyunumuz güncellenmeye devam ediyor yeni sistemler kodluyorum arastırma ve polis sistemi de kodladım oyunun içinden bir görüntü burası görev siistemi yeni kodlanan alanlardan da ekran görüntüsü alıp atıcam

Admin Panel:

arkadaşlar gelişmeleri paylaşıyım dedim bu gece tüm gelişmeleri sizlerle paylaşıcam umarım beğenirsiniz bu kısım admin paneli :)

admin panelde bulunan özellikler:
Üye Düzenleme
Oyun İçi Düzenleme
Kurt Ekleme
Techizata Eşya Ekleme

Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin :)

Herkese İyi Forumlar :)

wmaraci
reklam

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Kendi görsellerini kullanmalısın ama ortaya koyduğun fikirler güzel.

• Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
grafiğim iyi değil o yüzden sadece kodlamasına bakıyorum :) ama grafiğe de önem vericem grafiker ekibimi topluyorum şidmi ama nerdeyse her yerini 0 dan kodladım sadece grafikler gladiatus tan ve netten :) :) ama yorumunuz için teşekkürler :)

HeRaM HeRaM Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel olmuş ilerde ekip gibi birşeye ihtiyacın olursa bende bu işte olabilirim :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
dostum isterseniz facebook adresimi öm atıyım ya da ribirudan benimle iletişime geçebilirsiniz yani projede yardım etmek isterseniz kod olarak yardımcı aramıyorum çünkü bu projeye tek başladım ve tek bitirmek istiyorum grafiğide kendim yapmya karar verdim yanlış anlamayın ama yani fikir yönünden her türlü fikrinize açığım ama yani fikir verirseniz oyuna kodlamam gereken sistemler gibi bu konularda yardıma açığım ve yeni sistemleride kodladım admin panelide kodlandı onunda ekran görüntüsünü alıp koyucam :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al