wmaraci reklam

2015′in İlk Çeyreğinde Windows 9 Geliyor!

6 Mesajlar 1.059 Okunma
smmexpress

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Windows 8′de beklenileni karşılayamayan Microsoft, getirdiği yeniliklerle çıkarttığı Windows 8.1′i de beğendiremeyerek hayal kırıklığı yaratmıştı. Peki son zamanda gündemde olan Windows 9′un geliş tarihi ne zamanı gösteriyor?

Microsoftun geri adım atması beklenen ve eski tarz Windows imkanı sunması için bir ümit olan Windows 9 ile ilgili söylentiler her gün çığ gibi büyüyor. Windows 9 ile ilgili çıkan konsept tasarımlar, tahmini gelişmeler ve yenilikler bir yana dursun bir analist tarafından yapılan inceleme Windows 9′un çıkış tarihini gözler önüne serdi.

Yapılan analizde belirtildiğine göre Microsoft iki yılda bir yeni bir işletim sistemini kullanıcılarına sunarken, genellikle aradaki süreçlerde de önemli bir güncelleştirme ile kendini hatırlatıyor. Bir çok Windows sürümü için geçerliliğini koruyan bu veriler örnek alındığı ve Windows 8′in Ekim 2012 tarihinde kullanıcılara sunulup Windows 8.1 güncellemesini Ekim 2013 tarihinde aldığı düşünülürse, Windows 9 için 2014 yılının Ekim ayı hedef gösteriliyor.

Bunun yanı sıra bir çok otorite tarafından yapılan açıklama bu tarihin erken olacağını ve 2015′e hızlı girmek isteyen Microsoft’un girişi 2015′de yapacağını gösteriyor. Microsofttan yanıt gelene dek soru işaretlerini koruyacak olan bu konu, analistlerce bir hayli daha tartışılacak gibi.

Kaynak: Sosyal Esinti
StReS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Dakikada bir işletim sistemi çıkarıyorlar, xp gibi saltanat sürmesede bir kaç yıl atlaması şart.

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Dakikada bir işletim sistemi çıkarıyorlar, xp gibi saltanat sürmesede bir kaç yıl atlaması şart.

Artık tamamen kâr amacına sahip oldular. Yeni çıkar parayı al. Eğer kullanımı rahat bir işletim sistemi gelse, Windowsa rakip olabilir.

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)
Bence gayet güzel windows 8, açılış hızı vs çok iyi. Tamam ilk çıktığında uyumsuzluk vs sorunlar çoktu fakat güncellemelerle filan hallettiler şuan windows 8 kullanıyorum hiçbir sorun yok.
Windows 8′de beklenileni karşılayamayan Microsoft, getirdiği yeniliklerle çıkarttığı Windows 8.1′i de beğendiremeyerek hayal kırıklığı yaratmıştı.

wmaraci
wmaraci

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Gerçekten vicdan yapmam; bir kullanılabilir alternatif bulsam anında satışa geçerim Windows'a sırtımı dönerim. Nerede o Fifa 99 oynayıp windows 98 kasıyo diye silip 95 yüklediğimiz günlerden sonra XP gördüğümüzde ağzımızın açık kaldığı günler..

Peh. Bu kadar işletim sistemine gerek yok bence; bekle 3-4 sene sağlam birşey çıkart. Gözünü para bürümesin. Ayıp. Ayıpladım. Kendi çapımda hayıflandım.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
Ben cok memnunum 8'den aksine baslat menüsü de getirildi tek eksiği oydu gözüm de gayet hızlı ve Stabil.

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al