wmaraci reklam
lidertakipci

İnternetten 5 Ayda 1.5M para?

14 Mesajlar 1.870 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
Beyler şimdi benim temmuza kadar 1.5 milyar para yapmam lazım. Daha önce webmaster forumu kurup 3 ay geliştirdikten sonra 400 tlye satmıstım ayrıca seo ve makale satıslarımda olmustu. Sımdı 5 ay ıcerısınde bu kadar parayı sızce nasıl kazanabılırım. okulun yanında? ıyı makaleler yazsam makale basına kac para alabılırım? bı tarz ındırme sıtesı kurup lınk kısaltmalardan vs paramı kazansam? muhtamelen hepsını aynanda yapıcam zaten :D başka fikirleri olan var mı?

ek : anket doldurup para kazanmak kolay mı?

wmaraci
reklam

AtomCmyLMz AtomCmyLMz OnaylıYoutube HesapSatışı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 16 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Youtube adsense olayını bir deneyin isterseniz. Kazançlı birkaç kanal satın alın. En son banlanana kadar ayda 950 tl'yi gördüm. Tabi iyi 3-4 kanal almanız gerekir.

ceminkalemi.com | Ben yazarım da, siz okur musunuz bilemem.

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)
youtube kanal aç, bir partnerliğe gir. Sağlam iş yapar banlanmazsan 1. ayda o parayı çıkarır 3.ayda da cebine koyarsın :)

özgün çalışacaksanız partnerlik önerim olabilir.

tomysawyer tomysawyer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 24 / 52
  • Ticaret 2, (%50)
xyz işine sakın ama sakın girme :D yasa da geldi

film sitesi kurabilirsin 3 ay içinde daha fazlasını bile kazanabilirsin

wmaraci
wmaraci

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Şu youtube işini bir çözemedim :-)

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

MtnOzd adlı üyeden alıntı

youtube kanal aç, bir partnerliğe gir. Sağlam iş yapar banlanmazsan 1. ayda o parayı çıkarır 3.ayda da cebine koyarsın :)

özgün çalışacaksanız partnerlik önerim olabilir.

hocam kanalı açtım şimdi. youtube izlenmeye göremi para vericek? saglam hiti nasıl elde edebilirim?

guncelnet guncelnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek iktisat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 50 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
siteden o kadar para hop diye kazanamazsın sitenin uzun vadede meyvesini alırsın sana önerim youtube video yukle reklam aç 1 tane video patlarsa örnek 2-3 mılyon izlenim alırsan 1.5 milyardan kat be kat fazla kazanırsın google da ytpara diye ara forum var az oku orlarda takıl en hızlı kazanç o şuan ;):):cool:

MtnOzd MtnOzd RIS / PACS Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ris PACS Admin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 24 / 78
  • Ticaret 19, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

hocam kanalı açtım şimdi. youtube izlenmeye göremi para vericek? saglam hiti nasıl elde edebilirim?

Hocam şimdi o kadar kolay değil tabi ki anlatmak. Arkadaşın dediği gibi google'a "ytpara" yaz forumu iyice araştır oku eminim yararlı olacaktır 1-1.5 yıldır o siteyi takip ediyorum ve yararlarını çok fazla şekilde gördüm son 1 haftadaki toplam kazancım 500$'dan fazla şu anda mesela.

Birde partnerlik var. Partnerlik firmalarının bazı şartları vardır tabi ki onları yerine getirirsen alırlar. Yararı ne dersen en basitiyle adsense'den fazla kazandırır. Ama örneğin aylık 8000 izlenme, 50 abone, günlük 200 izlenme vs vs gibi şartları var. Örnek tavsiye partnerlerim mesela Alexa Network veya ETC Network olabilir.

Neden partnerliğe girilmeli derseniz;
1- Yüklediğiniz videonun para kazanması hemen açılmasıyla, izleyici kaybetmediğiniz için..
2- “Firmalara göre değişebilir.” Kendi reklam anlaşması olduğu firmaların reklamlarını yayınlayarak ve kendi
platformlarında videonuzu ön plana alarak daha çok görüntüleme ve reklam çıkartarak kazancınızı arttırdığı için..
3- “Firmalara göre değişebilir.” İçerik yönetim sistemi ile haklarınızı koruduğu için..
4- Birden fazla kanal bağlayıp bir tanesinin problemini diğerleri çekmediği için..
5- Yapılan telif hakları ihlal şikayetlerine de destek sunduğu için..
6- “Firmaya göre değişiklik gösterebilir.” En önemlisi, yalnız olmadığınız ve her konuda kanalınız ile destek alabildiğiniz için.

Tabiki network partneri olmadan öncede dikkat etmeniz gereken şeyler var;
1- Popülerliği göz önüne alınmalı..
2- Üşenmeyip, hakkında ki yorumlar okunmalı, önemli tavsiye içerikli yorumlar (benim kanalımı hemen kabul ettiler tavsiye ederim) şeklinde yorumlar dikkate alınmamalı..
3- Recruitter mı? Hub mu? MNC? bunu bilmelisiniz
4- Kesinti oranına değil, farklı firmaların kazanç tablolarıyla karşılaştırılmalı. (Farklı networkler de aynı kategoride ki kanalların kazançları karşılaştırılmalı)
5- Verdiği vaadlere dikkat edilmeli ve teyit alınmalı, ne diyor ve ne derece yapacak imkanı var veya yapmış mı?
(Örnek, aracı firma kullandınız fakat teknik sorundan dolayı ödeme alamadınız veya gecikti. Size ödeme yapacak mı? mağduriyetinizi giderecek mi ? bu düşünce içinde bir firmamı. size müşteri değerleri sunabilecek kapasitede mi?)

Umarım biraz faydalı olmuştur :)

Kaynak

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Bir ara bir anketçi ile anlaşmıştım. Kahvehaneye gidip günde 100 anket doluyordu çok rahat.

100 lira nakit. :)

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Bir ara bir anketçi ile anlaşmıştım. Kahvehaneye gidip günde 100 anket doluyordu çok rahat.

100 lira nakit. :)

yanı hocam dogrumu anladım. bı partner bulcam onun reklamlarını yayınlıcam ıstedıgı konuda vıdeolar yuklıcem?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al