wmaraci reklam
lidertakipci

anlayamadım gitti şu googleyi

3 Mesajlar 2.367 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bozok bozok WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 46 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba daha önceki konularım da bahsetmiştim spam yediğimi şimdi durumum şöyle son bir değerlendirme isteği gönderdim ve gelen mesaj şu şekilde.

http://hitsohbet.com/ sitesinin sahibinden bir yeniden değerlendirme isteği aldık.

Sitenizi inceledik ve webspam ekibinin, sitenizin Google arama sonuçlarındaki sıralamasını doğrudan etkileyebilecek herhangi bir manuel işlem gerçekleştirmediğini belirledik. Sitenize uygulanmakta olan işlemleri görüntülemek için Web Yöneticisi Araçları'ndaki Manuel İşlemler sayfasını kullanabilirsiniz.

Elbette, sitenizin sıralamasını etkileyebilecek sitenizle ilgili başka sorunlar olabilir. Google, arama sonuçlarının sıralamasını algoritma olarak bilinen bir dizi bilgisayar programını kullanarak belirler. Her yıl arama algoritmalarımızda yüzlerce değişiklik yapar ve sayfaları sıralarken, 200'den fazla farklı sinyali dikkate alırız. Algoritmalarımız ve Web'in kendisi (siteniz dahil) değiştiğinden, kullanıcılarımıza en iyi sonuçları sunmak için güncellemeler yaptığımızda sıralamalarda zaman zaman dalgalanmalar görülebilir.

Siteniz Google arama sonuçlarında görünmüyorsa veya eskisine göre daha kötü bir performans gösteriyorsa, sorunun olası nedenlerini tanımlamak ve düzeltmek için Yardım Merkezimize göz atın.

bu mesajda spam yemediğim anlamını mı çıkartıcam 1. si. gelelim 2. sine

Web Yöneticisi Araçları > Arama Trafiği > Manuel İşlemler > Bazı manuel işlemler belirli sayfalara, bölümlere veya bağlantılara uygulanır

bölümüne girip tekrar bir inceleme talebinde bulur gibi yaptıgımda orada ilk seferinde gelen mesaj hala orada duruyor.

mesaj;Katma değeri düşük olan veya hiç değer katmayan boş içerik
Bu sitenin büyük oranda, kullanıcılara sitede katma değeri sağlamayan düşük kaliteli veya zayıf içerikli sayfalar (boş satış ortağı sayfaları, basmakalıp siteler, köprü sayfaları, otomatik olarak oluşturulmuş veya kopyalanmış içerik) barındırdığı belirlendi. Daha fazla bilgi edinin.

hitsohbet.com/Etiket/
hitsohbet.com/chat/
hitsohbet.com/sohbet/

ve altında da İNCELEME TALEBİNDE BULUNUN yazısı var

şimdi benim sitem cezalı durumdamıdır hala, yoksa bu katmadeğeri düşük mesajını dikkate almamalımıyım ?

wmaraci
reklam

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
Ne kadar zamanda cevap aldınız?

bozok bozok WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 46 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
3 gün sonra dün cevap aldım hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al