wmaraci reklam
lidertakipci

Bedava.ML

5 Mesajlar 1.074 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UnLoader UnLoader Yeniden wmaraci <3 Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci , Webmaster
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 23, (%100)
bedava.ml alan adı kaç tl eder ?

wmaraci
reklam

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

PaTRoN adlı üyeden alıntı

Hiçbir değeri olmayan uzantı Google bile indexlemiyor :)

Google uzantıya göre indexleme yapmaz bilginiz dahilinde olmayan konularda yorum yapmazsanız daha faydalı olabilirsiniz.

Konuya gelecek olursak bilinen bir uzantı olmadığı için pek değerli olmayacaktır. Ancak keyword bir domain olduğu için kendiniz bir çalışma yaparak bedava kelimesinde daha kaliteli dönüşler alabilirsiniz.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)

Hiçbir değeri olmayan uzantı Google bile indexlemiyor :)

https://www.google.com.tr/?gfe_rd=ctrl&ei=UnQPU6auGYTw8AOn6IDQAQ&gws_rd=cr#q=site:.ml
--
Domain bedava.mal olsa baya akılda kalıcı olurdu :)
-Bedava Mal Baldan Tatlıdır - sloganıyla ucuz ürünlerin satıldığı bir fırsat sitesi olabilir
-Öğrenciler arasında ücretsiz eşya - takas ilanları olan bir proje olabilir.
-Alexa verilerine göre dünyada ilk 50, Amerika'da ilk 10 site içerisinde bulunan craigslist tarzı bir proje gerçekleştirilebilir.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)

Size uzun uzun cevap yazmak isterdim ama mobilim o nedenle kısa yazabileceğim kusura bakmayın. Google uzantıya göre indexleme yapmaz demişsiniz ozaman neden co.cc uzantısının Google'ın gözünde hiçbir değeri yoktu. Ayrıca .ml uzantılı bir domain alıp bizzat kendim denemiştim. Google'ın geç indexlediğini ve bu uzantıya hiçbir değer vermediğini gördün hatta Google sadece alan adını indexlemişti www.alanadı.ml gibisinden alt konuları vs. İndexlememişti. İndexlese bile çok uzun sürer. Google uzantıya göre indexleme yapar eğer bu .com gibi bir uzantı olsaydı index hızı daha hızlı olacaktı. Tabi index için uzantı yeterli değil onlarıda bilen biliyor artık.Birdaha alıntı yaparken bilginize dayanarak yorum yapın.

Tamam haklısın kardeşim tebrikler alkış sana. :D
aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

UnLoader UnLoader Yeniden wmaraci <3 Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci , Webmaster
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 40 / 17
  • Ticaret 23, (%100)

Size uzun uzun cevap yazmak isterdim ama mobilim o nedenle kısa yazabileceğim kusura bakmayın. Google uzantıya göre indexleme yapmaz demişsiniz ozaman neden co.cc uzantısının Google'ın gözünde hiçbir değeri yoktu. Ayrıca .ml uzantılı bir domain alıp bizzat kendim denemiştim. Google'ın geç indexlediğini ve bu uzantıya hiçbir değer vermediğini gördün hatta Google sadece alan adını indexlemişti www.alanadı.ml gibisinden alt konuları vs. İndexlememişti. İndexlese bile çok uzun sürer. Google uzantıya göre indexleme yapar eğer bu .com gibi bir uzantı olsaydı index hızı daha hızlı olacaktı. Tabi index için uzantı yeterli değil onlarıda bilen biliyor artık.Birdaha alıntı yaparken bilginize dayanarak yapın.

2 Saat kayboldum ne olmuş buraya yav :)
Ayrıca google uzantıya bakmıyor.
co.cc meselesine gelirsek
co.cc'den alınan domainler subdomaindir .cc alan uzantısı mesela tr.gg gibi
Bildiklerim bunlar.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al