wmaraci reklam

Dershane Önerisi

6 Mesajlar 548 Okunma
smmexpress

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle merhaba arkadaşlar şuanda 11.sınıf okuyorum ve dershaneler 12.sınıf için kayıtları almaya başladılar yavaş yavaş bende 12.sınıf için dershaneye gitmek istiyorum ama dershane seçiminde zorlanıyorum.
Final, Fem, Kültür, Uğur dershaneleri arkadaşlarım tarafından tercih edilen dershaneler. Acaba hangi dershaneler iyidir YGS - LYS için eğitimi iyi olan hocaları kaliteli öğrenciyle ilgilenen bir dershaneye gitmek istiyorum. Kalite şubeden şubeye değişiyormuş o yüzden kararsızım hangi derhshane hangi şube.

Sizlerinde önerisini almak için bu konuyu açtım arkadaşlar gittiğiniz ve önerdiğiniz eğitiminden memnun olduğunuz dersaneler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Not: İstanbul / Gaziosmanpaşa' da oturuyorum.

wmaraci
reklam

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Bende o durumlardayım fakat ben kültür düşünüyorum, fem yani yeşil ırmak'a ablam gitmişti çok önceden hiç memnun kalmamıştı bende birey'den memnun kalmadım ablam sonraki yıllarda kültüre geçti ve memnun kaldığını söyledi sınava girmeden öncede kültüre gitmişti şuan hazırlığı bitirdi ve 1.sınıfını okuyor iyide puan aldı.

EpicZ EpicZ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 2 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
1 yıl önce sorsaydın FEM derdim ama artık çok değiştiler. Zorla twit attırmaya bile başlamışlardı. Şurayı tercih et diyemiyorum ancak FEM' i tercih etme, çok bozdular.

nevelturk nevelturk WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 02.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 10 / 75
  • Ticaret 12, (%100)

EpicZ adlı üyeden alıntı

1 yıl önce sorsaydın FEM derdim ama artık çok değiştiler. Zorla twit attırmaya bile başlamışlardı. Şurayı tercih et diyemiyorum ancak FEM' i tercih etme, çok bozdular.

Bende geçtiğimiz seneler fem düşünüyordum ama hiç araştırmamıştım bu sene araştırmaya başladım eğitimleri ve kaynakları hakkında olumlu ama farklı konularda sergiledikleri davranışlardan dolayı olumsuz yorumlar aldım.

wmaraci
wmaraci

emre57 emre57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 57 / 38
  • Ticaret 9, (%100)
Arkadaşa katılıyorum,femi tercih etme.Femdeyim ayrılıcağım.

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Final iyidir..Yada sorularını soracağın rahat bir yer..4 yıl finale gitmiştim hocalar dersler falan çok iyi ama kalabalıktı çok aktif biri olmalısın ki elindeki soruları çözdürebilesin.. :)

sosyalme.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al