wmaraci reklam

General Mobile Güncellemesi

28 Mesajlar 4.805 Okunma
smmexpress

EnesveBlogu EnesveBlogu Eyi olur zaar.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 30 / 61
  • Ticaret 7, (%100)

dijitalblog adlı üyeden alıntı

Eski ayarlar menüsünden giriyorsundur muhtemelen. Yeni ayarlar uygulama butonu eklendi. Muhtemelen en sonuna eklenmiştir menünün. Orada AKILLI sekmesi var. O kısımdan aktif edebilirsin.

Evet dediğin gibi olmuş kardeşim. Benim ana ekranda eski ayarlar menüsü kalmış. Teşekkür ederim çok daha güzel oldu şimdi :)

wmaraci
reklam

teknomakale teknomakale Teknik Destek Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Destek Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 11 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Enes ve Blogu adlı üyeden alıntı

Kardeşim bu bildirim ışığı ayarları nerede acaba o kadar aradım ayarlar kısmından bulamadım ? En son güncellemeyi yaptım ama sinir oldum ara ara :)

Güncelleme yaptım. Ayarlar menüsüne tıkladığınız zaman eski menü geliyor fakat temaya girip en son eklenen (Youth Movement) adlı temayı aktif ettikten sonra iki tane ayarlar oluşacak sadece ismi gözükecek olan ayarlar menüsün kısayolunu sildikten sonra temanın kendi iconuyla oluşan ayarlara girdiğinizde AKILLI sekmesine girip bildirim ışığını aktif edebilirsiniz
EnesveBlogu

kişi bu mesajı beğendi.

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
Güncellesem mi karar veremedi ?

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

mert kaan adlı üyeden alıntı

Güncellesem mi karar veremedi ?

Dediğim gibi güncellemeyi yaptım fakat öyle "ooo özelliğe bak!" dedirtecek bir özellik eklenmemiş kısaca. Tek fark edebildiğim güzel özelliği sistem ufakta olsa hızlanmış ve bildirim ışığı.

wmaraci
wmaraci

mertkaan mertkaan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek YAPI RESSAMI
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 48 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi güncellemeyi yaptım fakat öyle "ooo özelliğe bak!" dedirtecek bir özellik eklenmemiş kısaca. Tek fark edebildiğim güzel özelliği sistem ufakta olsa hızlanmış ve bildirim ışığı.

tamam hocam teşekkürler
turansonkaya

kişi bu mesajı beğendi.

lnx lnx kimya tek. Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek kimya tek.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
Bende güncelledim hızlanma konusunda katılıyorum sistem hızlanmış kitkat 4 4 çıkarcakmış nisan ayında eğer olursa süper olur kanısındayım

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

mert kaan adlı üyeden alıntı

tamam hocam teşekkürler

lnx adlı üyeden alıntı

Bende güncelledim hızlanma konusunda katılıyorum sistem hızlanmış kitkat 4 4 çıkarcakmış nisan ayında eğer olursa süper olur kanısındayım

Android 4.4 kitkat çıkacak diye duyumlar alıyoruz sn. Muzaffer Gölcü tarafından açıklama yapılmış, nisan ayında yayınlanacak diye fakat sistemin şuan hızlandığı gibi kitkat gelince sistem hızı biraz daha düşecek diye tahmin ediyorum fakat bu tahminim benim gibi "4GB" telefon kullananlar için arkadaşlar. Alacak olan arkadaşların 50 veyahut en fazla 100 TL farkla "16GB" almalarını öneririm.

lnx lnx kimya tek. Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek kimya tek.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ç** Ç**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 24 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
Android 4.4 kitkat çıkacak diye duyumlar alıyoruz sn. Muzaffer Gölcü tarafından açıklama yapılmış, nisan ayında yayınlanacak diye fakat sistemin şuan hızlandığı gibi kitkat gelince sistem hızı biraz daha düşecek diye tahmin ediyorum fakat bu tahminim benim gibi "4GB" telefon kullananlar için arkadaşlar. Alacak olan arkadaşların 50 veyahut en fazla 100 TL farkla "16GB" almalarını öneririm.

Benim 16 gb hafızası var 32gb sd kart takım şuan süper Allah nazarlardan saklasın herşeyi yapabiliyorum 16gb bende öneririm zaten en mantıklısı da o , çünkü her güncellemede hafıza artıyor buda yawaslatır telefonu düşüncesindeyim
turansonkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al